Saint Mary’s University

Saint Mary’s University

Saint Mary’s University

Введення

165476_SMU_Logo_4C.png

Розташований у жвавому місті Галіфакс, Saint Mary's University є домом для різноманітної та інклюзивної спільноти, що налічує понад 7500 викладачів, співробітників та студентів, і може похвалитися глобально підключеною мережею з понад 50000 випускників. Ми надихаємо та розширюємо уми більше 200 років. Сьогодні завдяки досконалості досліджень та унікальним програмам він став другим за величиною науковим університетом Нової Шотландії за рівнем доходів від досліджень. Saint Mary's University є домом для однієї з провідних бізнес-шкіл Канади, наукового факультету, широко відомого своїми передовими дослідженнями, всебічного та інноваційного факультету мистецтв та яскравого факультету аспірантури та досліджень.

Тут у громадах, які оточують наш кампус, можна побачити сильне почуття спільноти, залучених викладачів та студентів, підприємницький дух та інноваційні дослідження. Наші студенти, дослідники та викладачі поділяють бажання змінити позитивний результат та створити цінність у світі.

Топ 5 причин для вибору університету Святої Марії

1. Багатообіцяюче співтовариство

Кампус розташований на одному прекрасному міському кварталі. Ви швидко сформуєте значущі зв'язки з іншими студентами і відчуєте тепло в новому будинку. Коли ви відчуваєте турботу, ви можете досягти більше.

Для студентських сімей, аспірантів та інших прийнятних осіб Saint Mary's University пропонує однокімнатні та двокімнатні квартири. Крім того, навколишній південний край Галіфаксу пропонує величезну кількість студентського житла у жвавій міській обстановці. Тут ви опинитесь поблизу кампусу, центру міста, зелених насаджень та чудового місцевого життя. Для отримання інформації про місячні орендні ставки для сімей та вищих навчальних закладів відвідайте: smu.ca/campus-life/family-and-graduate-housing.

2. Професори, які вас знають

При середньому вступному розмірі класів всього 40, ви не тільки будете почувати себе пов'язаними з іншими студентами, але ви зможете дізнатися своїх професорів. Маючи доступ до професорів, які піклуються про вашу академічну успішність і ваше майбутнє, у вас є особиста підтримка, яка робить різницю.

3. Навчання на практиці

У Сент-Мері ми вважаємо, що студенти навчаються краще і швидше, коли вони ставлять теорію в реальний світ. З цією метою ми пропонуємо можливості для експериментального навчання, лабораторії, кооперативні практики (стажування на всіх факультетах), поїздки за кордон і реальні можливості для досліджень.

4. Багато можливостей для досліджень

Якщо ви продовжуєте працювати в академічній кар'єрі, перегляньте багато можливостей випускників, які ми пропонуємо (багато з яких є унікальними в регіоні).

5. Традиція академічної досконалості

Близько 98% наших постійних професорів мають ступінь доктора філософії, що більше, ніж будь-який інший університет у провінції. Ці досконалі професори приносять свою глибину досвіду до класу, на вашу користь, а наша багата спільнота випускників приносить вам реальний світ. Якщо вам коли-небудь знадобиться рука допомоги на шляху, академічна підтримка, здоров'я, кар'єра і допомога при вступі до ваших послуг.

Акредитації

Акредитація AMBA

Розташування

Розташування
  • Halifax Regional Municipality

    Robie Street, 923, B3H 3C3, Halifax Regional Municipality

    • facebook
    • twitter
    • youtube

Запитання