Keystone logo
Saint Martin’s University Магістр консультування
Saint Martin’s University

Магістр консультування

Lacey, США

Request duration

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Jun 2024

USD 79 200 *

На кампусі

* цивільні | військові 30 000 дол

Введення

Магістр мистецтв у програмі консультування (MAC) готує професіоналів з теоретичними основами та навичками, необхідними для просунутих позицій у сфері індивідуального, парного та сімейного консультування. Побудована на філософії служіння, інтелектуального голоду, фундаментальної поваги, соціальної справедливості та зосередженості на особистості консультанта, програма MAC прагне втілити дух, емпатію, інтелект і мудрість. Програма MAC характеризується особистісною, соціальною та професійною трансформацією, звільненням та збагаченням.

Чому університет Святого Мартіна?

Заява про позицію

Наша робота прагне втілити соціальну справедливість шляхом постійного культивування етичних і культурно відповідних методологій. У відповідності до цінностей Американської асоціації консультантів, Національної ради сертифікованих консультантів, акредитованих організацій для програм консультування та нашої католицької бенедиктинської структури, ми визнаємо домінування білих/євроцентричних норм і навчаємо культурної смиреності, відкидаючи антимігрантів риторика і дія.

Ми підтверджуємо самовизначення корінних і корінних громад, слухаючи їхні історії та підтримуючи деколонізацію. Ми працюємо над тим, щоб зруйнувати стіни сексизму та трансфобії, інтегруючи феміністські теорії та теорії транс-цінності в нашу практику. Ми активно протидіємо ейджизму, ейблеїзму, класовості, расизму та гетеросексизму в наших спільнотах, визнаючи їх поширеність і вживаючи коригувальні дії. У дусі щирої бенедиктинської гостинності ми вітаємо членів усіх конфесій і тих, хто не вважає себе релігійним.

Основні моменти та ресурси програми

  • Усі необхідні курси пропонуються принаймні один раз на рік у вечірній час. Усі курси пропонуються за розкладом одна зустріч на тиждень. Курси пропонуються як у другій половині дня, так і ввечері з понеділка по четвер, а стажування проводиться по суботах.
  • Курсова робота в програмі MAC підтримує консультаційну кар'єру та ліцензування в області Ліцензований консультант з питань психічного здоров'я (LMHC) і Ліцензований шлюбний і сімейний терапевт (LMFT).
  • Консультанти навчені та мають ліцензію на роботу з окремими особами, парами, стосунками, сімейними системами та групами.
  • Методи навчання включають діаду, роботу в малих групах, лекції, медіа, презентації та дискусії, а також рольові ігри під наглядом, психодраму та інтроспективні вправи.
  • Необхідне 600-годинне стажування доповнює курсову роботу, надаючи студентам можливість поглибленої роботи під наглядом у різноманітних консультаційних установах.

Сфери інтересів факультету Mac

Боротьба з пригнобленням, вдячне дослідження, доступ і технології, автентичне лідерство, співпраця, конфлікт як можливість, деколонізація, глибока робота, віра та спільнота, місцева мудрість, любов, сім’ї військових, професійна ідентичність, реляційні підходи до дослідження, соціальні зміни, спонтанність і креативність, тонка активність і вразливість.

Спеціальні райони

Наша програма спеціалізується як на клінічному консультуванні з питань психічного здоров’я, так і на консультуванні з питань шлюбу, пар і сім’ї. Студенти нашої програми навчаються працювати з окремими особами, парами, стосунками, сім’ями та групами з системної та контекстуально чутливої точки зору. Програма готує студентів до подвійного ліцензування в штаті Вашингтон як консультантів з питань психічного здоров’я (LMHC) і консультантів з питань шлюбу та сім’ї (LMFT).

Методика навчання

Методи навчання включають використання діад, роботу в малих групах, лекції, ЗМІ, презентації та дискусії, а також рольові ігри під наглядом, психодраму та інтроспективні вправи. Обов’язкова 100-годинна можливість проходити практикум восени другого курсу, а 600-годинна практика – восени та навесні третього курсу.

Прийом

Навчальний план

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання