Saint-Etienne School of Economics

Saint-Etienne School of Economics

Saint-Etienne School of Economics

Введення

Покликання економічної школи університету імені Жана Моне Сен-Етьєна полягає у підготовці осіб, які приймають рішення, здатних вирішувати економічні виклики сьогодення та завтра. У контексті, коли великі дані та штучний інтелект революціонізують прийняття економічних рішень, це передбачає навчання цим новим інструментам, але перш за все роздуми про їх використання з урахуванням етичних аспектів, питань справедливості, екологічних чи суспільних питань.

Вирішення економічних викликів сьогодення і завтра

Школа економіки Сент-Етьєна (SE²) пропонує навчання в галузі економіки за допомогою передових досліджень на міжнародному рівні в галузі штучного інтелекту, даних та прийняття державних рішень, у розробці та оцінці державної політики та, нарешті, місцевої економіки розвитку.

Щоб підготувати економістів завтрашнього дня, він також мобілізує суміжні дисципліни гуманітарних та суспільних наук, зокрема географію, інформатику, математику, дані, науки управління, політичні та юридичні науки.

Таким чином, його покликанням є підготувати своїх студентів до професій підтримки прийняття рішень: діагностика, оцінка впливу економічної та соціальної політики, розробка рішень для осіб, які приймають рішення, у сферах цифрових технологій, навколишнього середовища, охорони здоров’я, освіти.

За підтримки лабораторії CNRS GATE Ліона Сент-Етьєна, яка входить до числа найкращих дослідницьких лабораторій економіки у Франції, SE² спирається на більш ніж 20-річний досвід навчання та гарантує тісні зв’язки з професійними колами та науковими партнерами.

Місії та цінності Saint-Etienne School of Economics

Відповідати найкращим міжнародним стандартам

Школа економіки Сен-Етьєн (SE²) пропонує навчальні курси, що пропонують студентам міцне ядро економічної підготовки відповідно до найкращих міжнародних стандартів. Відкритість для мультидисциплінарності дозволяє їм досягти подвійного диплома.

Для цього школа прагне запропонувати інтерактивну педагогіку та індивідуальну підтримку на основі утримання обмеженої робочої сили. Міжнародний вимір підтверджується значною часткою дисциплінарних курсів англійської мови з ліцензії.

Дослідницька підготовка дозволяє проводити дипломні роботи для тих, хто прагне до професійної інтеграції в організаціях, де докторська ступінь є еталонним дипломом. Студенти також можуть оволодіти науковими знаннями, щоб просувати їх у світ праці.

Приналежність до GATE: специфічна та відмінна ідентичність

Усі вчителі-дослідники Сент-Етьєн з лабораторії CNRS GATE Lyon Saint-Étienne беруть участь у Saint-Etienne School of Economics через курси, які вони проводять, та / або шляхом підготовки дослідників, зокрема шляхом оформлення трусів.

Використовуючи ці специфічні навички та мультидисциплінарність, курси виховують своєрідну ідентичність у сферах колективного прийняття рішень, регіонального розвитку та інновацій. Докторська ступінь, яка розглядається як диплом для деяких галузей досконалості поза академічними дослідженнями (консалтинг, великі національні та міжнародні організації), є серйозним викликом для школи.

Школа SE² запрошує вчителів-дослідників також з Інституту Камілли Джордан, лабораторії Юбера Кюріена, лабораторії COACTIS та лабораторії «Трикутник».

Сприяти професійній інтеграції студентів

Покликання Школи Економіки Сен-Етьєн-бути на службі професійної інтеграції її студентів, надаючи їм певні навички у професіях, які зараз перебувають у напруженому стані (професії науки про дані) та привабливі (економіст, аналітик, відповідальний за «дослідження» , оцінювачі).

У суспільній динаміці, де більшість професій завтрашнього дня ще не існує, школа SE² допомагає своїм учням розвивати спритність, щоб "навчитися вчитися", а також налагодити більш тісні зв'язки з професійними колами для задоволення майбутніх потреб.

«Шкільна» культура на службі своїх учнів

Модель економічної школи Сент-Етьєна базується на сильній інтернаціоналізації своїх навчальних курсів на рівні бакалаврату (викладання англійською мовою, міжнародне партнерство) і, як наслідок, розширені можливості для мобільності. Школа також пропонує баланс між теоретичним та практичним навчанням з тематичними дослідженнями та індивідуальними та колективними проектами, що сприяє засвоєнню знань-концепцій, методів та соціально-поведінкових навичок.

Він надає перевагу розмірам просування, що забезпечує гнучкість та близькість, дозволяючи таким чином студентам розвивати здатність розуміти ситуації чи проблеми та їхню здатність працювати у багатопрофільних командах.

Прийом

Студенти, які бажають подати заявку до Школи економіки Сент-Етьєна (SE2), повинні дотримуватися певної процедури залежно від передбачуваної точки вступу.

Доступ до першого року ліцензії:

 • Стандартний курс: доступ через Parcoursup, вибравши «Ліцензію з економіки», Університет Жана Моне, Сент-Етьєн (35 місць).
 • Міжнародний трек: вибірковий доступ через Parcoursup, вибравши «Ліцензія з економіки, міжнародний трек», Університет Жана Моне, Сент-Етьєн (25 місць).
 • Варіант здоров’я: доступ через Parcoursup, вибравши «Економічна ліцензія, варіант здоров’я», Університет Жана Моне, Сент-Етьєн (30 місць).
 • DU Political Sciences and Economics: вибірковий доступ за заявою, після того, як студент буде прийнятий на економічний ступінь через Parcoursup (15 місць).
 • Через платформу Études en France для іноземних кандидатів, які знаходяться в країнах, охоплених Campus France.

Доступ до всіх інших років навчання (Bac+2 до bac+5):

 • Через платформу Études en France для іноземних кандидатів, які знаходяться в країнах, охоплених Campus France.
 • Через платформу eCandidat для всіх інших кандидатів.

Публічне повернення до навчання або продовження освіти

Розташування

 • Saint-Étienne

  10, rue Tréfilerie, 42023, Saint-Étienne

  Запитання