Saint Augustine's University School of General Studies

Saint Augustine's University School of General Studies

Saint Augustine's University School of General Studies

Введення

Місія Генерального коледжу полягає у забезпеченні середовища, в якому різноманітні учні можуть досягти академічного, соціального та духовного стану, щоб стати лідерами 21 століття. Метою коледжу є (1) залучити студентів, викладачів та співробітників до викладання, навчання та стипендій за допомогою міждисциплінарного співробітництва, (2) пов'язати навчальні програми та додаткові програми з університетськими основними компетенціями загальноосвітньої програми (TEP), (3) збільшити глобальне навчання в академічному та соціальному досвіді, (4) залучити та утримати в університеті студентів з високою академічною успішністю, та (5) забезпечити цілісну академічну програму (TTAL-Трирівневий підхід до навчання), яка покращує атестацію, утримання випуск науковців, які роблять позитивний внесок у свою місцеву, регіональну, національну чи міжнародну спільноту.

Загальноосвітній відділ підтримує цілі Загальноосвітньої програми університету, пропонуючи курси іноземних мов, історії та філософії. Метою курсів є ознайомлення студентів із наступними компетенціями:

1. Подумайте критично і продемонструйте високий рівень володіння письмовими та усними висловлюваннями;

2. Оцінювати культурні та духовні цінності, творчі вирази та історію та досвід людського суспільства завдяки курсам з гуманітарних наук, образотворчого мистецтва та мов; і

3. Подумайте про етичні та духовні питання, пов’язані з їхніми інтелектуальними інтересами, соціальними обов’язками та особистим зростанням.

Розташування

  • Raleigh

    Oakwood Avenue,1315, 27610, Raleigh

    Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання