© Eli Haney, Northwest University photographer
Saint Augustine's University School of General Studies

Saint Augustine's University School of General Studies

Saint Augustine's University School of General Studies

Введення

Місія Генерального коледжу полягає у забезпеченні середовища, в якому різноманітні учні можуть досягти академічного, соціального та духовного стану, щоб стати лідерами 21 століття. Метою коледжу є (1) залучити студентів, викладачів та співробітників до викладання, навчання та стипендій за допомогою міждисциплінарного співробітництва, (2) пов'язати навчальні програми та додаткові програми з університетськими основними компетенціями загальноосвітньої програми (TEP), (3) збільшити глобальне навчання в академічному та соціальному досвіді, (4) залучити та утримати в університеті студентів з високою академічною успішністю, та (5) забезпечити цілісну академічну програму (TTAL-Трирівневий підхід до навчання), яка покращує атестацію, утримання випуск науковців, які роблять позитивний внесок у свою місцеву, регіональну, національну чи міжнародну спільноту.

Загальноосвітній відділ підтримує цілі Загальноосвітньої програми університету, пропонуючи курси іноземних мов, історії та філософії. Метою курсів є ознайомлення студентів із наступними компетенціями:

1. Подумайте критично і продемонструйте високий рівень володіння письмовими та усними висловлюваннями;

2. Оцінювати культурні та духовні цінності, творчі вирази та історію та досвід людського суспільства завдяки курсам з гуманітарних наук, образотворчого мистецтва та мов; і

3. Подумайте про етичні та духовні питання, пов’язані з їхніми інтелектуальними інтересами, соціальними обов’язками та особистим зростанням.

Розташування

  • Raleigh

    Oakwood Avenue,1315, 27610, Raleigh

    Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання