Keystone logo
Sulkhan-Saba Orbeliani Teaching University

Sulkhan-Saba Orbeliani Teaching University

Sulkhan-Saba Orbeliani Teaching University

Введення

Пріоритетом Університету sabauni -Саби Орбеліані ( sabauni ) є створення академічного середовища, яке відповідає особистим інтересам та здібностям студентів та гармонічно sabauni на їх інтелектуальний та особистий розвиток. Відповідно, ми готуємо висококонкурентних фахівців, наділених сучасними теоретичними та практичними знаннями, що сприяють формуванню демократичної, етичної та відповідальної спільноти своїм способом життя та успішною кар’єрою.

Наші програми, що відповідають сучасним стандартам, забезпечать студентів глибокими знаннями в різних професійних галузях, викликають глибокий інтерес до їх інтелектуального розвитку, критичного мислення та комунікативних навичок, щоб допомогти їм у їхньому майбутньому соціальному та професійному житті.

Місія університету полягає у забезпеченні викладання, навчання та досліджень у галузі гуманітарних та соціальних наук на місцевому та міжнародному рівнях, заснованих на принципах людської гідності та свободи, зближення культур та поколінь та розвиток суспільства.

Є 6 бакалаврських програм (право, туризм, бізнес, бізнес (англ.), Міжнародні відносини, теологія) та 3 магістерських програми (право, теологія, бізнес) в університеті Сульхан-Саба Орбеліані. Усі вони акредитовані. Університет видає дипломи з державним визнанням.

Розташування

  • Tbilisi

    Kalistrate Kutateladze Street,3, , Tbilisi

    Запитання