Singapore Aviation Academy

Singapore Aviation Academy

Singapore Aviation Academy

Введення

The Академія цивільної авіації Сінгапуру (SAA), Створена в 1958 році, є міжнародно-визнаним навчання підрозділом цивільної авіації Сінгапуру. Він пропонує широкий спектр оперативних та управлінських програм, еталонні міжнародні стандарти і передової практики з метою задоволення потреб в підготовці кадрів світової авіаційної спільноти. SAA є Регіональний ІКАО навчальний центр передового досвіду ІКАО в галузі авіаційної безпеки навчальний центр ІКАО з безпеки схвалив Ревізор навчальний центр та ІКАО TRAINAIR PLUS дійсний член.

За допомогою своїх чотирьох спеціалізованих шкіл - школа авіаційного управління, школи авіаційної безпеки і безпеки, Школа обслуговування повітряного руху і школи аеропорту аварійно-рятувальних служб - SAA підготував понад 91000 учасників з 200 країн і територій з 1958 року.

Послідовно випереджати події, що відбуваються у міжнародній цивільній авіації, SAA зможе розробляти нові програми не легко доступні в іншому місці. SAA також дає можливість отримати ступінь і диплом програми через альянси з відомими національними та зарубіжними науковими установами.

Академія надає форум для обміну інформацією та створення мереж серед керівників і фахівців у міжнародній цивільній авіації, шляхом організації семінарів, конференцій та семінарів на регулярній основі. Вона також містить численні міжнародні наради та конференції, організовані міжнародними організаціями, такими, як ІКАО, АТЕС та МСА.

VISION:

Для того, щоб стати провідним у світі центром навчання в галузі цивільної авіації.

МІСІЯ:

Для того, щоб забезпечити високу якість навчання, а також обмін знаннями та досвідом, для просування міжнародну цивільну авіацію.

Наша історія

Скромна початок

1950-ті - 1960-ті роки Як і багато інших інститути, які росли, щоб стати підносяться об'єкти в своїх областях, Академія цивільної авіації Сінгапуру почалася з малого.

Перша громадянська авіація школа підготовки була створена для диспетчерів повітряного руху в 1958 році в Пайя Lebar аеропорту. У ньому взяли участь п'ять локальних контролерів стажиста. Чотири роки по тому, міжнародні учасники були прийняті на навчання в службах аеронавігаційної інформації і авіаційної картографії. Вони були організовані в рамках Програми технічної допомоги міжнародну цивільну авіацію Організації.

Протягом багатьох років школа виросла з будучи в будинку навчання спорядження для регіонального навчального центру. Він переїхав в 1972 році в більш просторі приміщення і кращі умови в аеропорту Seletar.

Досягати

1970-ті - 1980-ті роки школа була перейменована в авіаційному навчальному центрі громадянської (CATC), Сінгапур. Потім він тренував зарубіжних учасників регулярно не тільки обслуговування повітряного руху, але аварійно-рятувальних служб аеропорту, управління аеропортами та операцій. CATC досягається значний послужний список для отримання високої якості підготовки, яка була унікальною в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Його складні і спеціальні тренажери управління повітряним рухом розглядалися як найбільш передової в регіоні.

Він був призначений в якості АСЕАН Центру передового досвіду в 1977 році для навчання з управління повітряним рухом, авіаційного протипожежного та аварійно-рятувальних служб, а також служб аеронавігаційної інформації.

ставить перед собою високі

1990-ті роки ... ..

У 1990 році Центр був перейменований знову, як Академія цивільної авіації Сінгапуру (SAA). Зміна відображає його статус і посилену розширені ролі в якості цивільної авіації Сінгапуру (CAAS) спрямована вгору для підвищення кваліфікації авіаційного персоналу для вирішення завдань нового тисячоліття. SAA почав свою роботу з її нинішньою спеціально побудованому навчально-тренувального комплексу в 1992. Він був офіційно відкритий 2 листопада 1992 року пан Ма Боу Тан, міністр зв'язку. Побудований на суму $ 50 млн США, комплекс оснащений повний спектр послуг, щоб створити унікальну загальну середу навчання.

Розташування

  • Singapore

    Singapore Aviation Academy 1 Aviation Drive , 499867, Singapore

    Запитання