Rutgers University Professional Science Master's Program

Rutgers University Professional Science Master's Program

Rutgers University Professional Science Master's Program

Введення

Наука зустрічає бізнес

Ступінь магістра бізнесу та науки є частиною національного руху програм професійних магістерських наук (PSM), які об’єднують навчання на рівні магістра в галузі науки чи техніки з курсами “плюс” у сфері бізнесу та політики. Ратгерс - єдиний університет у Нью -Джерсі, який пропонує магістр бізнесу та наук загальнодержавного рівня. Цей ступінь передбачає безпрецедентну кількість та рівень партнерства у всіх трьох кампусах Ратгерса у Ньюарку, Нью -Брансвіку та Камдені та дозволяє студентам поєднувати курси з усіх різних шкіл та кампусів.

128656_rsz_icons8-team-m0oste_mjsi-unsplash.jpg

Професійно орієнтована навчальна програма

Ступінь є поєднанням ступеня магістра та МВА з 43 кредитами: 24 кредити в галузі наук та/або техніки та 19 кредитів у бізнесі. Курси природознавства проходять у межах певної концентрації в таких галузях, як наука про життя, інженерія, математика, інформаційні технології та стійкість. Наукові концентрації є професійно зосередженими та відображають галузь у Нью -Йорку/Нью -Йорку та в масштабах країни. Усі студенти мають спільне бізнес -ядро, включаючи фінанси та бухгалтерський облік, маркетинг, комунікації, лідерство, управління проектами. Замість дипломної роботи студенти працюють у командах і розробляють бізнес -план навколо технологій у своїй галузі. Курси - це поєднання традиційної (вечірньої), онлайн -та виконавчої освіти. У нас є варіанти як на неповний робочий день, так і на повний робочий день.

118550_rsz_scimeetsbusi_mbs.png

Розташування

  • Piscataway Township

    Professional Science Master's Program Rutgers, The State University of New Jersey 118 Frelinghuysen Rd., SERC Building, Rm. 221 Piscataway, NJ 08854, 08854, Piscataway Township

Запитання