Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Rutgers School of Management and Labor Relations

Rutgers School of Management and Labor Relations

Rutgers School of Management and Labor Relations

Введення

Про

Rutgers School of Management and Labor Relations Рутгерса (SMLR) є провідним джерелом знань у світі праці, побудови ефективних та стійких організацій та мінливих трудових відносин. Школа складається з двох кафедр - одна зосереджена на всіх аспектах стратегічного управління людськими ресурсами, а друга - соціальним наукам, пов'язаним з трудовим навчанням та трудовими відносинами, - з викладачами з найрізноманітніших дисциплін.

Департамент управління персоналом зосереджений на всіх аспектах стратегічного управління людськими ресурсами, включаючи розуміння ролі людських ресурсів у визначенні індивідуального та організаційного успіху та управління людськими ресурсами в глобальному контексті. Департамент трудових досліджень та трудових відносин вивчає та викладає всі аспекти роботи та трудових відносин, зокрема, як колективне представництво та державна політика можуть покращити добробут працівників.

Крім того, SMLR надає багато програм безперервної освіти та сертифікатів, які викладають дослідники та експерти світового класу,.

Історія

SMLR спочатку був заснований актом законодавчого органу штату Нью-Джерсі в 1947 році як Інститут управління та трудових відносин (IMLR). Як і його колеги, створені в інших великих промислових штатах одночасно, Інститут був зафрахтований для сприяння новим формам співпраці з управління робочою силою після промислових заворушень наприкінці Другої світової війни. Офіційно він став школою у флагманському містечку Державного університету Нью-Джерсі в штаті Нью-Брансвік / Піскатей у 1994 році.

Чому SMLR Rutgers?

SMLR надає унікальний досвід навчання, де ви можете:

 • Вчитися на високо цитованих і опублікованих факультетах.
 • Досвід інноваційних методів навчання.
 • Мережа з лідерами галузі.
 • Отримуйте можливості для працевлаштування.

З одного погляду

Студенти: 1,597 (денна та заочна форма)

Факультет: 55 (денна форма)

Особливості

 • Запропоновано три програми бакалаврату з різними напрямами, дві програми бакалаврату спільно зі Школою мистецтв і наук Рутгерса та програму бакалавра, яку можна закінчити в режимі онлайн.
 • Школа пропонує два високоповажні ступені магістра: магістр управління людськими ресурсами (MHRM) та магістр трудових відносин (MLER). Факультет також керує доктором наук. ступінь у галузі виробничих відносин та людських ресурсів, а випускники переходять на наукові та наукові посади.
 • Школа також пропонує сертифікати випускників з таких тем, як різноманітність та включення на робочому місці, вирішення конфліктів та ведення переговорів, а також провідні організаційні зміни.
 • Дослідження, яке досліджує та передбачає зміну характеру робочого місця, є ключовим компонентом місії школи.
 • Кілька центрів та програм, орієнтованих на провідні дослідження та вдосконалення робочої сили. Програми безперервної освіти включають Дослідницьку мережу з питань трудового навчання (LEARN) та виконавчу та професійну освіту Рутгерса.

Розташування

 • Piscataway Township

  94, Rockafeller Rd, , Piscataway Township

Запитання