Keystone logo
Rutgers School of Engineering Магістра в галузі промислової та системної інженерії
Rutgers School of Engineering

Магістра в галузі промислової та системної інженерії

Piscataway Township, США

12 Months

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 27 900 *

Дистанційне навчання, На кампусі

* за семестр

Введення

Будь ласка, відвідайте Rutgers Global, щоб дізнатися, як Rutgers підтримує своїх міжнародних студентів під час кризи коронавірусу.

Інженерна школа університету Рутгерса готова запропонувати студентам магістрів дистанційне та гібридне навчання на осінній семестр 2020 року. Rutgers Engineering продовжить надавати аспірантам винятковий досвід навчання. Наш факультет успішно перейшов на дистанційне навчання цього минулого весняного семестру, і вони добре оснащені для продовження викладання в Інтернеті. Професори використовуватимуть системи онлайн-комунікацій, такі як Canvas , BigBlueButton та Playposit, щоб практично займатися класами.

Просування лідерів техніки

Rutgers School of Engineering надає студентам сильну технічну освіту і готує їх до кар'єри лідерства в захоплюючих і складних професій. Як наше викладання, так і наукові дослідження міцно вкорінені в наукових принципах, а знання про виклики сьогодення.

 • Магістр наук (MS)
 • Ступінь магістра інженерії (MEng)

114784_1.jpg

Департамент промислових систем та інженерії Ратгерса за версією US News & World Report входить в топ-20 в країні. Його магістерські програми та магістерські програми дають студентам технічну підготовку, необхідну для того, щоб взяти на себе керівну роль у всьому, від наукових досліджень та наукових кадрів до державного сектора та галузі. Студенти навчаються у найсучасніших лабораторіях із виконаним факультетом, присвяченим дослідженню, що покращує стан знань та практики в цій галузі, - і це вирішує складні, відповідні інженерні проблеми. Наші програми для випускників

Наша нова програма, спрямована на підвищення кваліфікації, ідеально підходить для фахівців, які прагнуть підвищити свої кар'єрні можливості в галузях, починаючи від передового виробництва та охорони здоров'я до транспорту, інфраструктури, фінансових систем - і багато іншого.

Передумовою докторського ступеня, програма магістра наук об'єднує теорію з прикладної підготовки, різноманітних курсових робіт, і практичне навчання і дослідження. Студенти нашої науково-дослідної програми MS ступеня отримують додаткову підготовку в трьох ступенях:

 • Промислова та системна інженерія
 • Виробничі та виробничі системи
 • Інженерія якості надійності

Параметри ступеня

Студенти ISE, які навчаються за ступенем магістра, мають дисертацію або не-дипломну ступінь, в той час як кандидати з МОН мають право на те, щоб вони не мали дисертації.

MS (теза): 30 кредитів

Потрібні 30 кредитів програми включають 24 кредити курсової роботи в основних галузях технічного аналізу, прийняття рішень і планування, а також факультативні, а також шести кредитні дисертації. Студенти дадуть офіційну презентацію на одну годину.

MS (без дисертації): 30 кредитів

Потрібні 30 кредитів програми включають курсові роботи в основних галузях техніки аналізу даних, прийнятті рішень і планування, а також факультативних. Студенти повинні написати дослідницький звіт по темі ISE, яку вони представитимуть на публічному семінарі.

МОН (без дисертації): 30 курсів

Вимоги до програми включають принаймні 30 кредитів, принаймні 18 кредитів курсових робіт, відібраних з відділу ISE, а також факультативні та промислові стажування або проект.

114785_2.jpg

Чому Rutgers School of Engineering для Вищої школи?

Магістерські програми магістерської Rutgers School of Engineering » спрямовані на студентів, зацікавлених у продовженні їхніх знань у певній інженерній дисципліні для промислового та дослідницького просування. Ми пропонуємо програми з дев'яти ступенів через сім інженерних відділів разом із глобальними зобов'язаннями щодо передових досліджень і стипендій.

Основний навчальний план з фундаментальних основ доповнюється факультативними напрямками, які дозволяють студентам зосередитися на напрямках, що безпосередньо стосуються інновацій на передньому краї досліджень. Студенти, які закінчили з вищим ступенем з Rutgers добре розташовані для проведення кар'єри в різноманітних промислових і корпоративних областях, а також продовжити навчання для вищих ступенів.

Наша школа забезпечує строгі академічні стандарти, сприяє міждисциплінарному співробітництву між викладачами та студентами, а також здійснює нагляд за інноваційними ініціативами професійного розвитку, які готують аспірантів до успіху в академічній та неакадемічній кар'єрі.

Чому Rutgers?

 • Високий міждисциплінарний, інтегративний підхід до освіти та підготовки випускників
 • Динамічна та різноманітна спільнота
 • Регіонально розташований недалеко від Нью-Йорка, Вашингтона, округу Колумбія, Філадельфії та Бостона
 • Тісні зв'язки та близькість до провідних галузей
 • Доступне навчання та кілька стипендій
 • Rutgers Global надає повну підтримку у забезпеченні віз та документації

Прийом

Навчальний план

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання