Rutgers School of Engineering

Rutgers School of Engineering

Rutgers School of Engineering

Введення

Вступ до Університету Рутгерса - Нью-Брансвікської технічної школи

В Rutgers School of Engineering наші аспіранти є цінними партнерами в дослідженнях, навчанні та інформаційно-просвітницькій діяльності. Ми пропонуємо навчальні програми для динамічних студентів за 10 напрямками навчання. Маючи майже 70 мільйонів доларів на дослідницькі витрати та майже 200 викладачів, які займаються дослідженнями з широкого кола тем, які впливають на суспільство, націю та світову спільноту, Інженерна школа є динамічним та академічним середовищем для навчання в аспірантурі.

У нас є програма з національним рейтингом, яка пропонує дипломи магістра біомедичної інженерії; хімічне машинобудування; цивільна та екологічна інженерія; електротехніка та обчислювальна техніка; енергетичні системи; промислове будівництво; матеріалознавство та техніка; машинобудування та аерокосмічна техніка, інженерія упаковки. Rutgers SoE займається передовими дослідженнями в багатьох дисциплінах і отримав національне визнання за свої технологічні досягнення. У нас є великі лабораторії з найсучаснішим обладнанням.

Розмір має значення для нас. Інженерна школа досить мала, щоб обіцяти зосередитися на потребах післядипломної освіти, але достатньо велика, щоб студенти могли користуватися всіма перевагами, ресурсами та можливостями провідного державного дослідницького університету.

Факультет

Викладачі SoE є видатними — щороку два чи більше наших викладачів в середньому отримують нагороди NSF CAREER Awards. Наші викладачі часто відзначаються своїми однолітками нагородами та стипендіями від найпрестижніших професійних організацій. Книги, написані нашим факультетом, використовуються у всьому світі. Наші штатні викладачі, а також наші допоміжні викладачі є національними та міжнародними експертами в широкому діапазоні галузей. Наш факультет також пов’язаний з кількома дослідницькими центрами та організаціями, як всередині, так і за межами Рутгерса.

Дружня, колегіальна атмосфера

Хоча наші стандарти високі, а прийом є конкурентоспроможним, наша школа є «дружньою до студентів», де члени викладацького складу прагнуть навчати студентів через дослідження та курси, а також сприяти розвитку кар'єри студентів за допомогою особистого наставництва, середовища групової зворотного зв'язку та можливості для відточування та маркетингу учнівських навичок. Якщо ви амбіційний студент, який процвітає в сприятливому середовищі, ви повинні серйозно розглянути питання про Rutgers School of Engineering .

Особливості кампусу

Місцезнаходження

Наше центральне розташування надзвичайно бажане з кількох причин:

 • Культурні та соціальні можливості Нью-Брансвіка, а також Нью-Йорка (35 миль), Філадельфії (60 миль), Прінстона (20 миль) і Ньюарка (25 миль) є неперевершеними.
 • Rutgers знаходиться в центрі найбільшої концентрації промислових і державних дослідницьких лабораторій у США (враховуючи Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Філадельфію, Бостон і Вашингтон, округ Колумбія). Це збільшує можливості професійного контакту, а також перспективи працевлаштування.
 • Ратгерс розташований у дуже різноманітній місцевості, де майже кожна етнічна, культурна та релігійна група в країні має сильне представництво. Різноманітність нашої області є нашою сильною стороною, завдяки чому студенти з усіх куточків США та світу можуть почуватися як вдома з першого дня перебування тут.

  Інтернет-магістр промислової та системної інженерії

  Університет Рутгерса представляє новий онлайн-магістр інженерії в галузі промислової та системної інженерії

  Розташування

  • Piscataway Township

   599 Taylor Road, Piscataway, 08854, Piscataway Township

   Запитання