RUBIKA

RUBIKA

RUBIKA

Введення

Рубіка є професійно-технічне училище протягом 5 років, яка забезпечує 3 ступеня 1-го рівня (RNCP), спеціалізовані в анімації, ігор і промислового дизайну.

З моменту свого створення в 1987 році Торгово-промислової палати і промисловості Гранд Ено, школа відрізняється введенням інноваційного та новаторського вчення, заснованого на реалізації проектів і спільної роботи.

Це педагогіці дозволило нашим 3 сектора (Supinfocom Рубіка, Supinfogame Рубика і Рубика ISD), щоб стати глобальним довідковим навчання в анімаційної індустрії, відео та дизайн Thurs.

Навчання складається з двох етапів:

  • Програма бакалаврату, присвячена придбання основних, розвиток творчих методів і освоєння інструментів для проектів. Ці навички, пов'язані зі спільною роботи надають студентам привілейоване місце у виробничій команді.
  • Експерти цикли, які навчають майбутніх фахівців професії і гарантувати їм необхідні навички в області управління проектами. Це навчання ставить наших студентів на найвищому рівні управління.

Це мета, щоб наші студенти навички, які змінять світ завтра, що ми отримуємо вниз, щоб відкрити і збагатити школу сьогодні!

рубик

Розташування

  • Valenciennes

    2 rue Peclet 59300 Valenciennes, , Valenciennes

Запитання