Keystone logo
Royal Roads University

Royal Roads University

Royal Roads University

Введення

Про Королівські дороги

Ми вчимося, працюємо та живемо на традиційних землях предків і родин Xwsepsum (Esquimalt) і Lekwungen (Songhees), які жили тут тисячі років. Ця земля була частиною життя корінних громад задовго до того, як був побудований замок Хатлі, і вона належатиме майбутньому. Із вдячністю ми тепер навчаємось і працюємо тут, де об’єднується минуле, сьогодення та майбутнє студентів, викладачів і співробітників з корінного та некорінного населення.

Розташоване в одному з найкрасивіших національних історичних місць Канади, Royal Roads University має довгу історію досконалості. У 2015 році ми відсвяткували 75 років лідерства та навчання - 55 років як військового коледжу та 20 років як громадського дослідницького університету.

Ми розуміємо потреби та прагнення наших студентів і створили варіанти, щоб забезпечити навчальний досвід, який відповідає вашому стилю життя. Наша когортна модель включає групову курсову роботу, надаючи ресурс однодумців, якими ви можете ділитися, кидати виклик і розвиватися протягом вашої програми. Навіть після закінчення навчання ці групи продовжують підтримувати ваші прагнення, щоб переконатися, що ваш досвід, який змінить життя з нами, сприятиме не тільки професійній трансформації, але й особистій.

Модель навчання, викладання та дослідження (LTRM)

Модель навчання, викладання та дослідження (LTRM), оновлена у 2019 році, є наріжним каменем успіху Royal Roads University . Royal Roads University має на меті забезпечити навчання, викладання та дослідження, які допомагають людям змінити кар’єру та життя, вирішуючи проблеми та створюючи можливості у світі. Як зазначено в нашій оригінальній моделі навчання та викладання (LTM) у 2013 році, ми зосереджуємося на вихованні громадян світу, які є пристрасними, рішучими та впевненими в навчанні протягом усього життя, інтегрованими в широку мережу учнів-однодумців і які можуть впевнено керувати і вирішувати складні проблеми реального життя.

Стале майбутнє

У Royal Roads University ми розуміємо, що потрібне екологічне лідерство, і ми пишаємося тим, що наші студенти, викладачі та співробітники підтримують цей напрямок. Зміна клімату є одним із найбільш критичних викликів нашого часу, і ми зосереджені на ініціативах, які підтримують стійкість кампусу. Екологічна стійкість не лише внутрішньо пов’язана з нашим навчальним і дослідницьким мандатом, це виклик, який вимагає міждисциплінарного та спільного вирішення проблем, у якому ми досягаємо успіху.

Внесення змін

Створення змін є частиною нашої ДНК. Ми започаткували модель змішаного навчання в Канаді та розробили щось зовсім інше для вищої школи. Ми створили унікальний досвід навчання за допомогою цифрової доставки, яка дозволяє студентам залишатися на зв’язку зі своїми громадами, і поєднали це з незрівнянним природним та історичним середовищем для досліджень і навчання у Вікторії, Британська Колумбія. Royal Roads University роль лідера змін і соціальних інновацій був визнаний своїм позначенням як Ashoka U Changemaker Campus.

Експертне керівництво

Наші програми створюють і ведуть експерти галузі та інструктори з реальним досвідом, чиї знання та методи навчання відображають поточні вимоги нашої глобальної економіки, що постійно змінюється.

Досконалість у навчанні

Наша інноваційна модель змішаного навчання поєднує в собі інтенсивне онлайн-навчання з інтернатурою на кампусі, забезпечуючи особистий доступ до провідних викладачів і відповідаючи вимогам вашої кар’єри та життя.

Освіта в реальному світі

Ми пропонуємо реальні виклики, зосереджуючись на практичних результатах, які змінюють світ. Це означає, що навички, які ви навчилися сьогодні, можна негайно застосувати на робочому місці завтра.

Бачення, цілі та цінності

Наше нове стратегічне бачення вшановує наше минуле та дивиться вперед на 25 років із цілями та діями, створеними для забезпечення того, щоб ми продовжували надавати освіту, яка змінює життя, створюючи лідерів, які змінюють світ.

Наше бачення

Надихаючи людей сміливістю змінювати світ.

Наші цілі

 • Будь-який вік, будь-який рівень, будь-яке місце : ми є рушієм навчання протягом усього життя для студентів, незалежно від того, де вони знаходяться, незалежно від їхньої кар’єри та життя.
 • Досліджуйте, діліться, просувайтеся : ми підтримуємо міждисциплінарні дослідження, які розсувають межі, усувають бар’єри та знаходять рішення критичних проблем сьогодення.
 • Запрошуйте, виходьте на вулицю : ми залучаємо спільноти на місцевому, національному та глобальному рівнях — налагоджуючи партнерство, навчаючись у інших і тепло вітаючи всіх людей.
 • Енергійний і стійкий : ми виступаємо за стійкий кампус із передовою інфраструктурою та онлайн-платформами, який є найкращим робочим місцем у Канаді та вживає заходів щодо примирення, різноманітності, справедливості та інклюзії.

Наші цінності

 • Турбота Різноманітне співтовариство, яке підтримує наших студентів, викладачів і співробітників.
 • Творчі інновації у всьому, що ми робимо; ми постійно шукаємо нові та кращі способи робити речі.
 • Відважний Сміливість у наших діях; ми раді викликам і обдумано ризикуємо.

Наші зобов'язання

 • Спирайтеся на наші сильні сторони в прикладному та професійному програмуванні, міждисциплінарності та інноваційній діяльності
 • Розвивайте нашу інноваційну та підприємницьку культуру та швидко реагуйте на зміни на робочому місці та в суспільстві.
 • Сприяти залученню та залученню людей різного походження та ідей до всіх аспектів університетського життя.
 • Виконувати рекомендації Комісії правди та примирення та дотримуватися Декларації ООН про права корінних народів.
 • Просування сталого розвитку в усіх наших академічних програмах і діяльності, зосереджуючись на Цілях сталого розвитку ООН.
 • Сприяти дослідженням і освіті для подолання кліматичної кризи, швидкого розвитку технологій і взаємопов’язаних соціальних, економічних і політичних проблем.

Студентське життя

У Royal Roads University ми підтримуємо здоровий баланс між роботою, навчанням і, найголовніше, розвагою. Ми проводимо різноманітні віртуальні та особисті заходи та заходи, щоб побудувати спільноту, зв’язати вас з іншими студентами Royal Roads і покращити ваш студентський досвід.

Відповідно до реагування Royal Roads University на COVID-19 усі студентські заходи, включаючи центр відпочинку, заходи та волонтерство, перенесено в Інтернет. Приєднуйтесь до нас, беріть участь і залишайтеся на зв’язку, де б ви не були!

Відвідайте календар студентських подій, щоб дізнатися, які події відбудуться найближчим часом. Ви можете додавати події до свого цифрового календаря безпосередньо з публікації події, щоб не пропустити.

Незалежно від того, чи навчаєтеся ви дистанційно, в резиденції чи за програмою на кампусі, у вас є можливості поєднатися з іншими членами спільноти Royal Roads. Приєднання до клубу чи діяльності з’єднає вас з іншими студентами, викладачами та співробітниками Royal Roads. Не знаєте, з чого почати? Візьміть участь у вебінарі, станьте волонтером у Campus Ambassadors або Community Service Leadership Project або створіть власний онлайн-клуб!

Бути втягнутим!

 • Ви новий студент? LaunchPad: орієнтація на RRU для вас!
 • Перегляньте календар студентських подій, щоб дізнатися, що відбувається
 • Знайдіть клуб і організації, які відповідають вашим інтересам, або заснуйте власний клуб!
 • Ставайте волонтерами в якості амбасадора кампусу або в рамках проекту «Лідер громадських послуг».
 • Дізнайтеся більше про Royal Roads Student Association (RRUSA) і те, як вона підтримує академічний досвід RRU
 • Зв’яжіться з нами у Facebook, Instagram і Twitter
 • Зв’яжіться з представниками студентів у Раді керуючих та Вченій раді

Сміливо різний

Понад 25 років ми робимо речі по-іншому. Від нашого досвіду онлайн-навчання до професорів, які знають вас по імені, це освіта, як ніхто інший.

Особливості кампусу

 • Розмір кампусу:

  537

 • Видатна архітектура:

  Hatley Castle

 • Кількість будівель:

  10

 • Проживання:

  33

Прийом

У Royal Roads University ми розуміємо цінність уроків, отриманих поза традиційним класом, тому використовуємо цілісний, орієнтований на студента підхід до процесу вступу.

Ми дивимося на вас і на те, де ви перебуваєте в житті, а не обов’язково лише на те, що можна знайти в стенограмі. Ми хочемо налаштувати вас на успіх, щоб ви могли отримати те, що вам потрібно від своєї програми, насолоджуючись своєю академічною мандрівкою. Дізнайтеся більше про наш процес подачі заявки .

Знайдіть потрібну програму для себе

 • Зв’яжіться з консультантом із реєстрації, щоб вивчити ваші варіанти
 • Вибирайте з наших програм магістратури та бакалавра
 • Глобальний навчальний та мовний центр RRU (GLLC) пропонує англійську як другу мову (ESL) та академічні Pathways для іноземних студентів
 • Можливості навчання без кредитів можна отримати через Continuing Studies

Стипендії та фінансування

Фінансова допомога та нагороди

Команда Financial Aid & Awards тут, щоб надати інформацію та підтримку щодо різноманітних джерел фінансування та можливостей нагородження, починаючи з відео, яке представляє вичерпну інформацію, яку ви знайдете на цьому веб-сайті та в нашому блозі.

Перегляньте підсумок державних програм допомоги тим, хто постраждав від кризи COVID-19.

Фінансове планування є вирішальним компонентом раннього освітнього планування. Будь ласка, перегляньте можливості фінансування задовго до того, як ваша програма почнеться, щоб допомогти створити розумний бюджет.

Кредити

Ознайомтеся з різними видами кредитів, які можна фінансувати для навчання.

Нагороди

Дізнайтеся про різноманітні стипендії, нагороди та стипендії, які надаються на конкурсній основі від RRU та інших фінансових агентств.

Дослідницькі стипендії

RRU керує адмініструванням стипендій для окремих фінансових установ. Це одні з найбільш суттєвих нагород.

Інше фінансування

Відкрийте для себе альтернативні можливості фінансування, як-от Highbred Points.

Відгуки учнів

Розташування

 • Victoria

  2005 Sooke Rd, Victoria, BC V9B 5Y2, Canada, , Victoria

Програми

Запитання