© Eva Dang
Royal Conservatoire of Scotland

Royal Conservatoire of Scotland

Royal Conservatoire of Scotland

Введення

Королівська консерваторія є Шотландія'И Національний центр професійного професійної освіти в театральним мистецтвом. Наше місце розташування серце Глазго; наша орієнтація є сучасне міжнародне сцена. Ми є провідним шлях як один з Топ консерваторії Європи, Пропонуючи рідкісну широту художніх дисциплін. Все що ми робимо, як у нашому RSAMD днів, рухає нашим бажанням добитися досконалості. Студенти процвітати завдяки незвичайній сумішшю інтенсивного навчання, суворого дотримання графіка, робота з професійними колегами в промисловості, і в просторі, щоб створити з іншими по всьому дисциплін, якщо вони хочуть. Студенти та персонал плідним у створенні по-справжньому інноваційний нову роботу.

В Royal консерваторії, Навчання в яких постійно підтримується нашими партнерства з високим профілем ефективності компаній в Шотландії та за її межами, і по професійним досвідом наших співробітників.

Високо професійну освіту Ми пропонуємо видатний фахівець навчання в найвищому професійному рівні та студентів і аспірантів градусів в танці, драмі, музиці, виробництва, екраном і освіти. Наше навчання є строгим і нерозривно пов'язані з професіями. Ми також розвивати талант на всіх етапах і віків з великою різноманітністю страв з щотижневих сесій в спеціалізованих літніх школах.

Наші об'єкти - одні з кращих в Європі
Недавно ми інвестували £ 8.5m в розвитку чудових нових об'єктів в Speirs Замки Studios і у відновленні нашої Ренфрю Street Campus. Ми віримо, що наші об'єкти наші зараз найкращий в Європі. Вони включають в себе шість професійних концертних центрів; високе відношення репетиційних одного студента; три студії звукозапису; ударні студії; професійна технологія етап; чотири на замовлення танцювальні студії; нові студії для технічної, дизайн, сценічного мистецтва, встановленої потенціалу та костюми та будівництва. Все це підкріплено останніми ІТ та цифрових технологій.

Наше розташування у художній серце Шотландії Шотландія має динамічний мистецтв спадщини та Глазго відомий як культурної столиці. Це батьківщина багатьох продуктивності професій - і багато з них розташовані безпосередньо навколо нас. Місто дуже 'студент дружнього' з великою студентської населення 80000. Відмінне транспортне повідомлення дозволяє легко дістатися до більшості європейських столиць літаком або поїздом.

Розташування

Розташування
  • Glasgow

    Royal Conservatoire of Scotland 100 Renfrew Street, G2 3DB, Glasgow

    Запитання