Rotterdam University of Applied Sciences

Rotterdam University of Applied Sciences

Rotterdam University of Applied Sciences

Введення

Про нас

Rotterdam University of Applied Sciences має понад 36 000 студентів та понад 3500 співробітників. Існує широкий спектр програм на вибір у всіх галузях освіти, за винятком аграрного сектору. Наша освіта тісно пов'язана з подіями в столичному регіоні Роттердама.

Наше завдання

У Rotterdam University of Applied Sciences ми навчаємо наших студентів до того, щоб стати професіоналом, який робить цінний внесок у суспільство. Ми робимо це в Роттердамі; міжнародне та столичне середовище.

В усьому, що ми робимо на своїй основі, - це рівність. Ми заохочуємо взаємоповагу і працюємо з акцентом на емансипацію.

Наше бачення

Кожен студент заслуговує на найкращу можливу вищу освіту. Освіта, в якій студенти визнаються та визнаються, надаються рівні можливості та їх вирішують досягти найвищої досяжної мети. Команди лекторів мають значення. Викладачі, дослідники та фахівці на місцях навчаються один у одного та один з одним, щоб надати студентам актуальний та складний навчальний матеріал. З дипломом Rotterdam University of Applied Sciences у руках кожен студент готовий до світу завтра.

Бачення про освіту

Rotterdam University of Applied Sciences виступає за інклюзивну, якісну освіту. Ми організовуємо нашу освіту, щоб бути насиченою контекстом. Студенти, викладачі, дослідники та професіонали, які працюють разом у робочому середовищі.

У баченні освіти Rotterdam University of Applied Sciences ми визначаємо характеристики та основні принципи нашої освіти. Зміст та застосування цього бачення перебуває в руках команд лекторів. Вони усвідомлюють та організовують освіту, яка відповідає їхнім студентам, професіям, за якими вони навчаються, та особам їх конкретної навчальної програми.

Бачення прикладних досліджень

Співпраця між дослідницькими центрами та навчальними програмами формує зв’язок між освітою та прикладними дослідженнями.

Разом із професійною практикою вони розробляють спільне бачення майбутнього у цій галузі. Бачення, яке вирішує проблеми, що стоять перед професійною сферою; виклики, які торкнуться нинішніх та майбутніх фахівців. Це бачення забезпечує напрямок розвитку освіти та програмування досліджень.

Анімація нижче наводить основні контури бачення та політики школи щодо прикладних досліджень.

Rotterdam University of Applied Sciences

Враження минулого, сучасності та майбутнього

Пташиний погляд нашої історії

Rotterdam University of Applied Sciences був заснований 1 січня 1988 року при об'єднанні дев'ятнадцяти рад навчальних закладів у Роттердамі, Дельфті та Дордрехті.

План роботи

Робочий план описує наші загальні цінності та домовленості: пропонуючи якісну, інклюзивну освіту, яка має міцний зв’язок із практикою та прикладними дослідженнями. Як формуватиметься освіта, - відповідальність команд навчальних програм. Команди самі вирішують напрямок, реалізацію та організацію навчання.

Навіщо вчитися в Голландії?

Нідерланди, також відомі як Голландія, - це країна, яка пропонує глобальні послуги та має ставлення до відкритості до решти світу. Він відкритий для ведення бізнесу, а також є відкритим у соціальному та культурному плані. Це робить Нідерланди ідеально придатними для прийому людей, які прагнуть збагатити свої знання через навчання за кордоном.

 • Ви отримуєте якісну освіту за конкурентною ціною.
 • Ви можете вивчати і бакалаврські та магістерські програми, які повністю викладаються англійською мовою.
 • Нідерланди чудово підходять для міжнародного бізнесу.
 • Особиста увага та підтримка навчання.
 • Це безпечне середовище для іноземних студентів.
 • Ми розташовані в самому серці Європи, з легким доступом до навколишніх країн.
 • Голландія користується мультикультурним суспільством.
 • Висока якість життя.
 • Нідерланди інвестують великі кошти в інновації та креативні галузі.
 • Голландці прагнуть бути піонерами у багатьох сферах.

---

Зустрінься з нами

Статистика

RUAS в цифрах

У школі навчається 36 000 учнів і працює понад 3 500 співробітників. Усі п’ятнадцять закладів школи розташовані поблизу лінії метро Роттердама зі сходу на захід, також відомої як «Вісь знань міста».

  Особливості кампусу

   Розташування

   • Rotterdam

    Kralingse Zoom 91 3063 ND, , Rotterdam

    Запитання