Keystone logo
Rome University of Fine Arts (RUFA)

Rome University of Fine Arts (RUFA)

Rome University of Fine Arts (RUFA)

Введення

RUFA, реальні мрії та конкретні проекти

RUFA, Римський університет образотворчих мистецтв, є міждисциплінарним міжнародним освітнім центром, юридично визнаним Міністерством освіти, університетів і досліджень (MIUR), який пропонує авторитетні інноваційні курси в галузі мистецтва, дизайну та комунікації. RUFA співпрацює з відомими професіоналами та престижними підприємствами, гарантуючи своїм студентам теоретичну підготовку par excellence, крім того, постійно оновлювані методологічні та оперативні вказівки, уважно стежачи за робочим місцем та поточними тенденціями ринку. Заснована в 1998 році з метою реалізації в рамках єдиної Академії прагнень італійських та закордонних студентів, а також прагнень її засновника, маестро Альфіо Монджеллі, RUFA пропонує програми бакалавра та магістра мистецтв, які повністю відповідають сучасному мистецькому та культурному контекстам. , що забезпечує мистецьку підготовку найвищого рівня та сильні, конкретні перспективи працевлаштування в майбутньому.

Актуальні та стимулюючі пропозиції щодо навчання

RUFA пропонує широкий набір навчальних пропозицій, які включають деякі з найбільш захоплюючих і найбільш затребуваних напрямків навчання. Під керівництвом та консультаціями керівників кафедри візуального мистецтва та кафедри дизайну та прикладного мистецтва / нових технологій для мистецтва студенти RUFA можуть вибрати свою майбутню професійну кар'єру з десяти різних програм бакалавра мистецтв:

Живопис / Скульптура / Сценографія / Графічний дизайн / Комікси та ілюстрація / Дизайн / Кіно / Фотографія / Екологічний дизайн одягу / Мультимедіа та ігрове мистецтво

Вісім програм магістра мистецтв:

Мультимедіа Ідеї та дизайн / Візуальне та інноваційне проектування / Комп'ютерна анімація та візуальні ефекти / Музика / Дизайн / Скульптура / Живопис / Графічне мистецтво.

Для людей похилого віку та всіх студентів, які потребують подальшої спеціалізованої підготовки, RUFA також пропонує кілька коротких курсів, магістерських курсів та курсів підвищення кваліфікації. Академічний магістр 1-го рівня в:

Мистецьке курування та управління / Кіно та виробництво нових форматів / Управління дизайном

Протягом багатьох років RUFA інтенсивно співпрацює з престижним Університетським коледжем KDU в Малайзії, спільно створюючи магістерську програму візуального та інноваційного дизайну. Між двома університетами розвинувся дуже динамічний, культурний обмін і обмін ідеями та проектами, спрямовані на збагачення освіти студентів, які навчаються в обох закладах. Взаємопроникнення між стародавніми та сучасними традиціями є лише одним культурним костюмом, який Римський університет ділить зі своїм колегою Малайзії. В останні роки відносини між двома інститутами ще більше зміцнилися завдяки стипендіям. RUFA та Університетський коледж KDU повністю погоджуються щодо величезних можливостей для зростання, які надає ця синергія. Справді, Хон Вей Мін, віце-президент малайзійського університету, заявив: «Ми твердо віримо, що наші студенти можуть навчитися багато корисного від RUFA які потім можна передати додому. Обидві наші країни мають надзвичайно давню культурну спадщину, поєднану з однаково сильним духом художнього вираження, і зустріч і злиття двох може лише породити багато нових, позитивних ідей. Ми віримо у вас, а ви вірите в нас».

Основна мета завжди полягає в тому, щоб зробити нас сприйнятливими до забруднення між різними мовами, трансверсальність, дослідження та експерименти.

Індивідуальний метод

Навчальний підхід RUFA базується на відмінному та спеціалізованому методі навчання, який спрямований на приєднання до навчального плану університету та професійної підготовки.

Під час навчальних курсів RUFA студенти можуть відвідувати лабораторії, майстер-класи, уроки експериментів, виставки, презентації та дебати. Це всі сучасні та ефективні інструменти, які наближають студентів до реальності професійної робочої сили. Для того, щоб максимально використати свої навчання, RUFA заохочує студентів скористатися наявними можливостями, створити міцну теоретичну та практичну основу. Потім вони можуть створити натхненне мистецтво, яке поєднує в собі міждисциплінарне забруднення, поперечне збагачення та інноваційні експерименти.

Оскільки RUFA є сучасним, його мета - навчати і тренуватися зі своїм серцем на традиціях, і його розум передбачається в майбутнє.

Погляд назад у часі, на майбутнє

Вивчення творчого мистецтва в атмосфері, забрудненої стимулами та стимулами найвищої актуальності, має неперевершені переваги. Рим був саме колискою Відродження, і, як і раніше, історична і художня спадщина міста є емблемою всесвітньо відомої. Тим не менш, Рим також є постійно мінливим містом, де динамічні та захоплюючі нові мови роблять це етапом для нових, хвилюючих сучасних тенденцій. Найбільш яскравим свідченням цього є велика різноманітність у музеях та галереях міста. Дійсно, Рим може похвалитися не тільки прославленим класичним пропозицією, а й стимулюючим календарем подій та ініціатив, що підпадають під прапор нових напрямків, починаючи від мистецтва до музики та навіть роботи мультфільмів.

Не пропустіть шанс навчатися в середині турбінного двигуна художніх стимулів, який є Римом. Навчання тут означає входження в історію майбутнього!

Розташування

  • Rome

    Via Lariana, 8, , Rome

    Запитання