© Rome City Institute
Rome City Institute

Rome City Institute

Rome City Institute

Введення

Rome City Institute — міжнародна школа, розташована в центрі міста Рим, Італія. Ми надаємо широкий спектр акредитованих освітніх програм - курси середньої школи, курси бакалаврату та магістра. Усі програми викладаються англійською мовою, з можливістю взяти уроки італійської для тих, хто хоче вивчити мову. З 87% випускників і майже 90% випускників знаходять роботу в бажаній галузі, Rome City Institute є правильним вибором для вашої майбутньої кар'єри.

Наш метод навчання є інтегрованим: лекції супроводжуються інтерактивними заходами, такими як стратегічні бесіди, дебати та обговорення тем, що виникають у публічній сфері. Усі професори можуть похвалитися престижною академічною та професійною кар’єрою в різних сферах своєї діяльності. Багато з них мають великий досвід роботи на національному та міжнародному рівнях і часто належать до важливих стратегічних мереж. Оскільки студенти приїжджають із понад 50 країн, наша мета — запропонувати справді міжнародне та різноманітне середовище, де успіх студентів є основою місії Rome City Institute .

Наш кампус розташований у самому центрі Риму, що робить наше розташування надзвичайно привабливим для тих студентів, які хочуть відчути міжнародне середовище, а також нашу багату італійську культуру та красу нашої країни. Rome City Institute також є єдиним італійським закладом, який пропонує змагальну спортивну програму з 11 доступних видів спорту та можливість стати частиною нашої професійної академії.

Студенти-спортсмени можуть тренуватися та грати в офіційних іграх протягом 9 місяців, беручи участь як у студентських, так і в клубних змаганнях. Наша місія полягає в тому, щоб забезпечити наших студентів і студентів-спортсменів необхідними інструментами, щоб досягти успіху як в академічному, так і в спортивному плані, проживаючи в Римі незабутній досвід.

Чому Rome City Institute ?

Rome City Institute є єдиним італійським закладом, який дозволяє іноземним студентам-спортсменам поєднувати високоякісну освіту з можливістю займатися спортом на високому рівні.

Ми місто Рим

Rome City Institute є єдиним закладом в Італії, який поєднує міжнародну освіту з можливістю займатися спортивними змаганнями в Італії.

Наша місія полягає в тому, щоб забезпечити наших студентів-спортсменів необхідними інструментами для досягнення успіху як в академічному, так і в спортивному світі. Переживаючи унікальний досвід у Римі.

Наша історія, народжена вести гру.

Rome City Institute – це історія успіху, досягнутого наполегливою працею та професіоналізмом. Амбітна ідея, яка стала предметом гордості Італії на міжнародному рівні. Поєднання міжнародної освіти із заняттями спортом на високому міжнародному рівні, щоб підготуватися до майбутньої ролі в професійному спортивному світі.

Статистика

 • Іноземні студенти:

  78%

 • 0
 • Співвідношення студентів до викладачів:

  30 до 1

Прийом

Наш процес вступу простий і складається з трьох простих кроків: подання заявки, оцінка профілю та документи для вступу. Весь час наша приймальна комісія допомагатиме вам і проводитиме кожен крок.

Вимоги та терміни

Rome City Institute проводить безперервний процес прийому, при цьому перевага надається першим абітурієнтам. Щоб вкластися в кінцеві терміни отримання студентської візи, студентам, які не входять до ЄС/ЄЕЗ, рекомендується заповнювати свої заявки принаймні за три місяці до початку семестру.

Вимоги до програми бакалаврату

 • Диплом середньої школи;
 • Мінімальний середній бал 2,5
 • (якщо трохи нижче, будуть потрібні додаткові документи);
 • Володіння англійською (не володію англійською) TOEFL iBT 79, IELTS 6.5, Duolingo 105

Вимоги до аспірантури

 • Ступінь бакалавра або принаймні 96 кредитних годин коледжу;
 • Мінімальний середній бал 2,5 (якщо трохи нижчий, знадобиться додаткова документація);
 • Принаймні 3 роки досвіду гравця, тренера або на посадах, пов’язаних зі спортом; Володіння англійською мовою (не володію англійською мовою)
 • TOEFL iBT 79, IELTS 6.5, Duolingo 105.

Візові вимоги

Студенти з країн Європейського Союзу (ЄС) або ЄАВТ (Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія та Швейцарія) можуть в’їжджати до Італії з дійсним паспортом або посвідченням особи ЄС і можуть залишатися в Італії без візи протягом усього періоду навчання.

Якщо ви не є студентом з ЄС, ви повинні отримати студентську візу типу D (довгострокова віза, дійсна понад 90 днів) до в’їзду в Італію. Студентські візи в Італії видають посольства або генеральні консульства Італії у вашій країні походження. Після того, як ви офіційно приймете участь у Rome City Institute , наш юридичний відділ допоможе вам на кожному кроці, щоб ви могли отримати ВІЗУ.

Стипендії та фінансування

Ми цінуємо ваш талант. Чи маєте ви право на стипендію?

Ми прагнемо надавати нашим студентам освіту найвищої якості, і наше навчання та гонорари відображають цю відданість академічній досконалості. Наше навчання та гонорари покривають не лише вартість навчання в класі, але й допоміжні послуги, які покращують загальний академічний та спортивний досвід.

Відгуки учнів

Розташування

 • Rome

  Via del Casale di San Pio V, 44, 00165, Rome

  Запитання