Rome Business School

Rome Business School

Rome Business School

Введення

Тренінг з управління та дослідження передового досвіду

Rome Business School - це Римський, Італія, заснований Інститут передового досвіду, присвячений навчанню та дослідженню менеджменту, який працює на міжнародному рівні, з випускниками з понад 140 країн світу. Він спрямований на те, щоб сприяти усуненню розриву між академічним та робочим світом шляхом проведення курсів з управлінської підготовки, призначених для передачі знань, необхідних для початку роботи або розширення професійної кар'єри чи ділової діяльності. Місія Rome Business School полягає в тому, щоб допомогти підприємцям, менеджерам та професіоналам досягти повного потенціалу та покращити їх етичний підхід як до бізнесу, так і до роботи, що дозволяє їм сприяти розвитку економіки людства та більш процвітаючого та справедливого суспільства , той, у якому центральна роль, яку відіграє індивід, визнається та оцінюється. У лекціях Rome Business School можна відвідувати гнучко або на кампусі в Римі, або з місця, яке ви обрали, за допомогою інструменту дистанційного навчання останнього покоління.

Культурний та професійний розвиток

Базована в Римі, але активна у всій Італії та в усьому світі, Rome Business School дає можливість випускникам, професіоналам та підприємцям розвивати свої компетенції з управлінських дисциплін на основі кращих міжнародних стандартів, тим самим допомагаючи їм стати конкурентоспроможними у роботі, професійний та підприємницький ринки.

Сертифікована якість

Вся Rome Business School отримала сертифікат ISO 9001: 2008, який визнає найвищі стандарти якості нашої навчальної діяльності. Акредитація ISO 9001: 2008 визнає, що наша організація впроваджує системи якості, що забезпечують основу для відмінного задоволення клієнтів, мотивації персоналу та постійного вдосконалення. Курси пропонують найвищий рівень викладання якості та ретельну турботу про потреби учасників. Персоналізована допомога вчителів-експертів, багатство навчальних матеріалів та ретельна перевірка навчального прогресу забезпечують максимальну ефективність навчальних курсів.

Акредитація

Rome Business School Thee Rome Business School була визнана МІУР (Міністерство освіти, університету та досліджень Італії) як дослідницький центр і занесена до Національного реєстру досліджень з кодом 61598 і юридично визнана та уповноважена італійською Республікою та Палатою торгівлі. Rome Business School офіційно зареєстрована як організація-учасниця Генерального директорату з питань освіти та культури та Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуалізації та культури Європейської Комісії з ідентифікаційним кодом учасника (PIC) n. 937625960.

Місія

Місія Rome Business School полягає в підготовці підприємців, менеджерів та професіоналів до рівня досконалості у своїй компетентності та етичному підході до бізнесу та праці, здатних відігравати роль у розвитку економічного людства та суспільства більш процвітаючим, справедливим і поважає центральну роль особистості.

Міжнародна перспектива

Rome Business School - це міжнародна установа, яка вже приймала студентів з понад 140 країн. Крім того, Rome Business School гордістю використовує міжнародний факультет початкового рівня, вираз і носій найсучасніших знань про управління та підприємництво. Rome Business School працюють викладачі університетів, тренери компанії, консультанти, менеджери та підприємці, обрані через їх перевірений досвід та навички. Факультет має сильну мультикультурну схильність до представників різного походження та національностей. Це синергетично залишить у вас спадщину знань для вашого особистого розвитку. Наші відібрані оновлені та висококомпетентні форматори завжди оцінюються та оцінюються студентами завдяки нашій системі забезпечення якості. Rome Business School розвиває Міжнародну дидактичну та корпоративну мережу завдяки декільком партнерствам з бізнес-школами, університетами та компаніями.

Чому ми

Відмінна пропозиція щодо навчання, розроблена шляхом ретельного аналізу кращого міжнародного досвіду, щоб гарантувати вам конкурентну перевагу на ринку.

Сучасна навчальна пропозиція: ми пропонуємо курси з найсучасніших управлінських тенденцій та методик, таких як міжкультурне управління та використання бізнес-орієнтованих соціальних медіа.

Висококваліфіковані викладачі: усі викладачі Rome Business School - викладачі, тренери та менеджери університету, ретельно підібрані на основі їх перевіреного професіоналізму та досвіду, здатного передати студентам як чітко визначені концептуальні рамки, так і цінні посилання на конкретні професійні практики.

Кар'єрне обслуговування: набір персоналізованих послуг, розроблений для того, щоб допомогти нашим студентам отримати доступ або розвиватися на ринку праці (можливості стажування, огляд резюме, включення до нашої бази даних, підтримка управління інтерв'ю для роботи, налагодження контактів з компаніями, менеджерами та професіоналами).

Мережа та спільнота випускників: учасники наших курсів приймаються правом до Rome Business School мережі випускників Rome Business School мережі - мережі, яка дає їм змогу підтримувати контакт з усіма випускниками та викладачами, обмінюватися досвідом та ділитися проектами та можливостями професійного розвитку.

Картка лояльності, яка дозволяє накопичувати бали та отримувати знижки на наших навчальних курсах.

Унікальний зміст навчального матеріалу та навчальні матеріали: усі навчальні курси Rome Business School передбачають передовий зміст викладання, відповідно до кращих міжнародних стандартів, і постійно оновлюється на основі останніх культурних тенденцій. З кожним курсом учасники отримують також багату документацію та пропозиції щодо можливих подальших поглиблених досліджень.

Широкий спектр гнучких методів навчання, щоб задовольнити всі вимоги та дати можливість учасникам збалансувати свої навчальні зобов'язання зі своїми особистими та професійними заняттями. Майстер-курси, спеціалізаційні курси та багатий каталог коротких курсів, розроблених для задоволення всіх ваших потреб у навчанні. Курси можна брати в кампусі, віддалено і всередині будинку.

Застосований метод навчання: усі курси включають вправи та практичні приклади, які складають вчення та роблять його справді цінним для ринку праці.

Параметри навчання

Курси Rome Business School викладаються англійською мовою, і їх можна відвідувати, виходячи з уподобань, або в кампусі, або в мережі Інтернет, з наступними варіантами:

Мова навчання

Італійська

Повний день

Лекції проводяться з понеділка по четвер.

Виконавчий

Лекції проводяться в суботу цілий день.

Професійний

Лекції проводяться у вівторок або четвер з 7 до 20:30

Дистанційне навчання

Для цього варіанту в Rome Business School працює передова онлайн-платформа, за допомогою якої ви зможете читати лекції з повним відео та аудіо, взаємодіяти в режимі реального часу в аудіо та відео з викладачем та іншими учасниками та співпрацювати з ділитися документацією

У будинку курси можна також проходити вдома - безпосередньо у вашій компанії, агентстві, організації чи професійному штабі.

Розташування

Розташування
  • Italy Online

    Italy Online, Італія

    Запитання