Roma Tre University

Roma Tre University

Roma Tre University

Введення

Roma Tre University це молода університетська думка для молоді. Заснована в 1992 році, вона стрімко зросла як з точки зору студентів, так і пропонованих курсів.

Він отримав відмінний рейтинг серед найвидатніших академічних рейтингів, особливо в молодших університетах.

Roma Tre University складається з 13 відділів, які пропонують ступінь бакалавра та магістра, аспірантуру та курси підвищення кваліфікації, аспірантуру та спеціалізовані школи.

Динамічний, сучасний і міжнародний університет, який був негайно визначений як життєво важливий важіль міського розвитку столиці, всередині якого він зараз глибоко вкорінився, сприяючи зміні ідентичності міста з наполегливим процесом реструктуризації та повторного використання покинутих промислові будівлі, перетворюючи їх на фабрики знань і досліджень.

Серед своїх основоположних цінностей Roma Tre передбачає сприяння та організацію високоякісних міжнародних досліджень, досконалість у вищій освіті, а також у розвитку та поширенні знань, захист навколишнього середовища, міжнародну солідарність, принципи гендерної рівності та оцінку та визнання заслуг.

Навчання та дослідження в усіх дисциплінарних сферах постійно взаємодіють і спрямовані на глобальний світ, таким чином сприяючи модернізації та збагаченню знань; вони поєднують свою дію з третьою місією, яка розглядається як передача технологій і як проекція діяльності вищої освіти на території.

Міжнародний вимір вважається стратегічним аспектом університету, який дотримується, серед іншого, надихаючих принципів Magna Charta Universitatum і ототожнює себе з принципами та інструментами Європейського простору досліджень та вищої освіти.

Розташування

  • Rome

    Via Ostiense, 159, 00154, Rome

    Запитання