Keystone logo
© Political Science Department - Roma Tre University (CC BY-NC-ND 4.0)
Roma Tre University - Department of Social Science

Roma Tre University - Department of Social Science

Roma Tre University - Department of Social Science

Введення

Наша магістерська програма з «Міжнародних досліджень» розроблена для підготовки студентів до кар’єри в дипломатії, міжнародних організаціях, неурядових організаціях, бізнесі та дослідженнях. Він охоплює такі основні теми, як міжнародна історія, відносини, макроекономіка та право. Студенти можуть спеціалізуватися на таких темах, як війна і мир, екологічна політика, права людини тощо. Окрім англійської, є можливість вивчати арабську, китайську, французьку, німецьку, іспанську та російську мови. Наш факультет політичних наук пропонує одну з небагатьох магістерських програм Італії з викладанням англійської мови, яку очолює міжнародний академічний комітет із досвідом у різноманітних дисциплінах, з регіональною спеціалізацією в дослідженнях Європи, Північної та Південної Америки, Близького Сходу, Азії та Африки. Зручно розташований у римському районі Сан-Паоло, до нашого відділу можна легко дістатися та недалеко від двох зупинок метро. Університет Roma Tre , заснований у 1992 році, прагне до розвитку знань, міжнародних досліджень і таких цінностей, як захист навколишнього середовища та гендерна рівність.

Наш факультет політичних наук пропонує одну з небагатьох магістерських програм Італії з викладанням англійської мови, яку очолює міжнародний академічний комітет із досвідом у різноманітних дисциплінах, з регіональною спеціалізацією в дослідженнях Європи, Північної та Південної Америки, Близького Сходу, Азії та Африки. Зручно розташований у римському районі Сан-Паоло, до нашого відділу можна легко дістатися та недалеко від двох зупинок метро. Університет Roma Tre , заснований у 1992 році, прагне до розвитку знань, міжнародних досліджень і таких цінностей, як захист навколишнього середовища та гендерна рівність.

Департамент політології пропонує можливість отримати комплексну та міждисциплінарну освіту, яка забезпечує міцну базову культуру та в той же час відкриває численні перспективи у світі праці. Випускники можуть досягти складних навичок і міжнародної проекції в різних професійних секторах завдяки артикуляції в таких дисциплінарних областях, як політика, соціальна, історична, економічна та юридична. Базова підготовка, запропонована першим рівнем, трирічний ступінь, потім відкриває можливість продовжити навчання на другому рівні: дворічний ступінь магістра.

Основна мета навчальних курсів кафедри - дати випускникам міцну та широку підготовку щодо політичних процесів та міжнародних відносин у їхньому різному контексті та вимірах. У все більш пов’язаному та складному світі, в якому ми живемо та працюємо, структуроване навчання, яке є не лише культурним та мультидисциплінарним, але також практичним та цілеспрямованим, дозволяє вам оригінально та творчо підготуватися до викликів сучасного світу. Сучасність і політичні, соціальні та економічні взаємозв'язки є полем аналізу, на який орієнтується більшість вчень. Історичні та правові знання, необхідні інструменти для тлумачення політики та суспільства, сприяють зміцненню цих основ.

Історія та цінності

Університет Roma Tre є молодим університетом для молоді, він був заснований у 1992 році та швидко виріс як з точки зору студентів, так і пропонованих навчальних курсів.

У міжнародних рейтингах він має відмінний рейтинг, особливо серед молодших університетів.

Динамічний, сучасний і міжнародний університет, який відразу охарактеризував себе як життєво важливий важіль міського розвитку столиці, в якому він зараз добре вкорінився і якого він змінив своє обличчя завдяки постійному процесу оновлення та повторного використання промислових будівель занедбані, перетворені на фабрики знань і досліджень.

Серед основоположних цінностей Roma Tre є сприяння та організація досліджень на міжнародному рівні, вища освіта та розвиток і поширення знань, захист навколишнього середовища, міжнародна солідарність, принципи гендерної рівності, а також оцінка та заохочення заслуги.

Навчання та дослідження в усіх дисциплінарних областях постійно взаємодіють і спрямовані на глобальний світ, таким чином сприяючи оновленню та збагаченню знань; поєднують свою дію з третьою місією, що розуміється одночасно як передача технологій і як проектування навчальної діяльності на території.

Міжнародний вимір є аспектом, який вважається стратегічним для університету, який дотримується, серед іншого, надихаючих принципів Magna Carta Universitatum і заявляє про свою приналежність до Європейського простору досліджень і вищої освіти, підтримуючи його принципи та інструменти.

Прийом

Roma Tre пропонує різноманітні та диверсифіковані програми навчання, які дозволяють вам відповідати вимогам ринку праці, що стає все більш вимогливим, і досягти високого рівня професійної спеціалізації в розширеному європейському та міжнародному вимірах.

Щоб вступити на програми першого циклу/бакалавра, одноциклового/комбінованого бакалавра та магістра або другого циклу/магістерських програм, доступних у Roma Tre , необхідно виконати вимоги щодо процедур вступу та прийому, викладених у конкурсах на вступ.

Інформація та правила для кандидатів з іноземною кваліфікацією доступні на сторінці Студентського порталу Зарахування з іноземною кваліфікацією/процедурою нострифікації (equipollenza) – Portale dello Studente (uniroma3.it), у посібнику «Як подати заявку – Студенти з іноземною кваліфікацією та в Положення про прийом на навчальні курси університету з іноземною кваліфікацією та визнання іноземної кваліфікації, доступні на сторінці Положення.

Перший цикл/бакалавр та одноциклові/комбіновані програми бакалавра та магістра

Для вступу на перший курс першого циклу/програми бакалавра необхідно мати диплом про середню освіту (старшу школу).

Курси першого циклу/бакалавра та один цикл/комбіновані курси бакалавра та магістра можуть бути «відкритими» або мати обмежену кількість студентів, яких можна зарахувати. Критерії, вимоги та терміни прийому на різні курси детально описані в дидактичному регламенті кожного факультету та в конкурсі на прийом (оголошення ректора).

Доступні адаптовані скорочені версії англійською мовою офіційних конкурсних пропозицій:

  • Відкритий доступ Перший цикл/бакалавр та один цикл/комбіновані курси бакалавра та магістра
  • Обмежений доступ до першого циклу/бакалавра та єдиного циклу/комбінованих курсів бакалавра та магістра

Другий цикл/магістерські програми

Для вступу на другий цикл/магістерську програму необхідно мати ступінь першого циклу (або отримати його в терміни, зазначені в конкурсі на прийом).

Курси другого циклу/магістерської програми можуть бути «відкритими» або мати обмежену кількість студентів, які можуть бути зараховані. Критерії, вимоги та терміни прийому на різні курси детально описані в дидактичному регламенті кожного факультету та в конкурсі на прийом (повідомлення ректора).

Ви можете подати заявку на кілька програм другого циклу/магістра.

Розташування

  • Rome

    via Gabriello Chiabrera, 199 - 00145 Roma, 00145, Rome

Запитання