Rocky Mountain College

Rocky Mountain College

Rocky Mountain College

Введення

Rocky Mountain College — це невеликий приватний навчальний заклад, спрямований на академічний успіх та особисте зростання. Rocky Mountain College є найстарішим коледжем штату Монтана, заснованим у 1878 році. Його історія демонструє прихильність до досконалості та відкритість для всіх точок зору. Коледж знаходить сили, приєднуючись до традиції вільних мистецтв і спадщини практичного навчання для певних професій.

Кампус Rocky Mountain College займає приблизно 60 акрів парку в житловій частині Біллінгса. Вічнозелені дерева, кущі та багаторічні рослини роблять кампус особливо приємним для наших приблизно 1000 студентів. Біллінгс пропонує всі переваги життя великого міста з гостинністю маленького містечка Монтани.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Billings

    1511 Poly Drive Billings, , Billings

Запитання