Keystone logo
Rochester Institute of Technology (RIT) Магістр наук для вчителів у візуальних мистецтвах - всі класи (мистецька освіта)
Rochester Institute of Technology (RIT)

Магістр наук для вчителів у візуальних мистецтвах - всі класи (мистецька освіта)

Rochester, США

2 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Aug 2024

USD 41 424 / per year *

На кампусі

* денне навчання щодня. Можуть стягуватися додаткові збори. Стипендії та допомога доступні

Введення

Детальніше про те, як RIT вирішує коронавірусний криз, читайте тут

Огляд

Коли художник стає вчителем? MST у візуальному мистецтві - всі класи (мистецька освіта) готує вас до навчання нового покоління художників і створює мистецький досвід, відточуючи власні художні навички. Ця прискорена програма дає вам рік практичного досвіду, який буде сильно відбивати ваше життя як викладач мистецтва. Майстер мистецької освіти готує вас до кар'єри, впроваджуючи сертифікати та підтримку працевлаштування прямо в навчальний план. Ви будете працювати з регіональними школами, щоб знайти найкраще для вашої особистості, талантів і цілей викладання.

MST з візуального мистецтва - усі класи (мистецька освіта) призводить до початкової / професійної сертифікації штату Нью-Йорк з візуальних мистецтв для класів від K до 12. Ця сертифікація дозволяє заявникам викладати в державних школах штату Нью-Йорк. Програма включає педагогічні студії, запит у студії та викладання студентів. Програма готує учнів до задоволення національних, державних та регіональних потреб у викладачах образотворчого мистецтва і призначена для досвідчених викладачів мистецтва та прихильників мистецтва та навчання у всіх класах. Програма має національну акредитацію і призначена для викладачів мистецької освіти, які мають ступінь BFA або BA (мистецтвознавство). Заняття починаються кожного серпня і закінчуються в травні. Випускники освітніх програм для вчителів на RIT мають 96-відсотковий рівень проходження на іспитах на сертифікацію вчителів штату Нью-Йорк.

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання