Rochester Institute of Technology (RIT)

Rochester Institute of Technology (RIT)

Rochester Institute of Technology (RIT)

Введення

Маючи високі оцінки більшості рейтингових організацій і маючи понад 80 програм для випускників у високооплачуваних галузях, які користуються попитом, а також доступні стипендії, асистенти та стипендії, ми запрошуємо вас ближче познайомитися з RIT .

Нехай вас не вводить в оману слово «технологія» в нашій назві. У RIT ви відкриєте для себе університет художників і дизайнерів, з одного боку, і науковців, інженерів і бізнес-лідерів, з іншого – зіткнення правого та лівого півоболу.

RIT зосереджується на прикладному навчанні – «практичному» підході, що включає пряме застосування навичок, теорій і моделей.

Ми пропонуємо високу рентабельність інвестицій (ROI) з точки зору початкової зарплати та прибутку протягом усього життя, а також задоволення від роботи та особистісного зростання.

Гнучкі варіанти навчання включають онлайн-програми та можливість працювати та навчатися. Багато з наших випускних програм є спільними та міждисциплінарними, що дозволяє вам отримати вигоду та скористатися сильними сторонами кількох наших коледжів. Кооператив (кооперативна освіта) є відмінною рисою RIT, і аспіранти мають необов'язкову можливість провести один або кілька семестрів, зайнятих повний робочий день, оплачувану посаду, пов'язану з їх академічною програмою. Під час навчання в кооперативі плата за навчання не стягується, і багато студентів використовують заробіток у кооперативі для фінансування своєї освіти.

Іноземні студенти: маючи один із найбільших списків програм магістратури, сертифікованих OPT серед усіх університетів США, у поєднанні з нашою сильною репутацією серед роботодавців США, RIT є одним із найуспішніших у розміщенні студентів на OPT.

Ми пропонуємо аспірантуру з наступних напрямків:

 • Мистецтво, дизайн та архітектура
 • Бізнес та менеджмент
 • Комунікації та цифрові медіа
 • Обчислювальна техніка та інформаційні науки
 • Техніка та технології машинобудування
 • Екологічні дослідження та стале розвиток
 • Дизайн і розробка гри
 • Медичні професії та медичні науки
 • Гуманітарні, соціальні та освітні науки
 • Фотографія, кіно та анімація
 • Наука та математика
 • Незаявлене та індивідуальне дослідження

Додаткові переваги RIT включають:

 • Неперевершена підготовка до кар’єри та можливості роботи, включаючи всесвітньо відому програму кооперативної освіти, яка дає змогу отримати цінний досвід від потенційних роботодавців і заробити гроші, не сплачуючи за навчання. Іноземні студенти – RIT пропонує на вибір понад 50 програм магістратури, призначених для STEM, усі з яких мають право на продовження OPT.
 • Відмінна окупність інвестицій - 94,3% наших останніх випускників працюють, а середня початкова зарплата для цього класу становила 93 800 доларів США.
 • Сильна репутація та рейтинги – займає 105-е місце серед «Національних» університетів США, 11-е місце серед найкращих шкіл, які пропонують кооперативні програми або програми стажування, і 48-е місце серед «найкращих» шкіл в останніх рейтингах US News ; топ-50 журналу Money Magazine за додавання вартості; Morning Consult ставить RIT у першу третину найбільш надійних університетів США.
 • Рівні можливості для отримання щедрої фінансової допомоги - минулого року ми надали 40 мільйонів доларів допомоги 2800 американським та іноземним аспірантам
 • Дослідницькі можливості для підвищення кар’єри з рясним фінансуванням і ресурсами.
 • Безпечний кампус в ідеальному місці неподалік від процвітаючого, доступного, але не надто великого міста - спільноти, де цінується та відзначається расова різноманітність і різноманітність поглядів.
 • Гнучкість роботи та навчання та 8000 студентських вакансій на кампусі щороку.
 • Викладачі, які люблять навчати та наставляти вас, а невеликі розміри класів сприяють персоналізованому навчанню.
 • Найсучасніші об’єкти в кампусі, визнані за інновації та сталість.
 • Різноманітне студентське населення - 2600 іноземних студентів із 100 країн з відповідними ресурсами та підтримкою.
 • 140 000 випускників із хорошими зв’язками допоможуть вам налагодити зв’язки.

Іноземні студенти: маючи один із найбільших списків програм магістратури, сертифікованих OPT серед усіх університетів США, у поєднанні з нашою сильною репутацією серед роботодавців США, RIT є одним із найуспішніших у розміщенні студентів на OPT.

ПРОЦВІТАЙТЕ З НАМИ {{Preferred}}!

youtube.gif

Статистика

 • Іноземні студенти:

  20%

 • 0
 • Співвідношення студентів до викладачів:

  13 до 1

Особливості кампусу

RIT має добре обладнані, найсучасніші приміщення, які рідко можна порівняти з іншими кампусами. У нас є інструменти, технології та спеціалізовані місця, які покращать і підтримають ваше навчання. Досліджуйте та досягайте успіху в середовищі, багатому найновішим обладнанням, програмним забезпеченням, студіями, лабораторіями та зручностями. Це ідеальне місце для створення, інновацій і відкриттів. Princeton Review постійно відносить RIT до числа найбільш зв’язаних кампусів у країні. Незалежно від того, чи перебуваєте ви в аудиторіях, лабораторіях, гуртожитках чи громадських місцях на кампусі, ми надаємо безкоштовний, прямий, високошвидкісний доступ до комп’ютера, який важко перевершити.

RIT - це набагато більше, ніж його високоякісні академічні засоби; він пропонує багато гостинних місць на кампусі. Куди б не поглянули, ви знайдете яскраві місця для соціальної та інтелектуальної діяльності. Фізична краса кампусу походить від взаємодії природного та паркового середовища з сучасними будівлями, архітектурними особливостями та творами мистецтва, які помітно виставляються. Зручні простори в кампусі пропонують місця для відпочинку або роботи над проектами та командними завданнями.

Крім того, наша спільнота, що налічує понад 18 000 студентів, викладачів і співробітників, взяла на себе зобов’язання просувати сталий розвиток у всіх сферах — в академічних програмах і дослідницьких ініціативах, у діяльності нашого університетського містечка та споживацькій практиці, а також у зусиллях по просуванню соціальної стійкості в межах Сім'я RIT. Зробивши кампус більш екологічно чистим, залучивши та дізнавшись більше про стійкі практики, ми можемо вжити заходів зараз, щоб гарантувати, що кампус, район Рочестера та великий світ, у якому ми живемо, будуть чистішими, здоровішими та зручнішими для життя. завтра, ніж сьогодні.

  Прийом

  Щоб мати право подати заявку на будь-яку програму випускників RIT, ви повинні мати (або очікувати) ступінь бакалавра (або еквівалент) в акредитованому університеті чи коледжі. Досвід роботи не обов'язковий.

  Подати заявку до RIT швидко та легко. Заповнення нашої онлайн-заявки зазвичай займе у вас 15-20 хвилин, після чого ви зможете розпочати й подати онлайн-заявку з або без необхідної комісії та підтверджуючих документів. Заявка на всі аспірантури вимагає подання онлайн-заявки та наступних підтверджуючих документів: внесок у розмірі 65 доларів США, особиста заява, резюме та стенограми бакалаврату.

  Для більшості програм потрібні рекомендаційні листи. Додаткові вимоги залежать від програми та можуть включати зразок письмового письма, портфоліо або вступний іспит (GRE або GMAT).

  Коли ви подаєте заявку, ви починаєте зі створення БЕЗКОШТОВНОГО облікового запису порталу. З вашого персоналізованого вступного порталу ви можете почати свою заявку та керувати нею. На порталі надається контрольний список, який допоможе визначити додаткові матеріали, необхідні для заповнення заявки. Ваша заява буде надіслана на розгляд до Приймальної комісії після того, як будуть подані всі необхідні елементи.

  Візові вимоги

  Наша команда готова допомогти вам зрозуміти наступні кроки для подання заявки на студентську візу. Щоб подати заявку на отримання студентської візи, урядові постанови США вимагають від іноземних студентів продемонструвати, що вони мають достатні фінансові ресурси для покриття витрат на навчання, зборів, витратних матеріалів і витрат на проживання протягом принаймні дев’яти місяців денного навчання.

  Іноземні студенти, яким потрібно подати заяву на отримання студентської візи, повинні надати до RIT оригінал банківської виписки із зазначенням суми, доступної для їх навчання.

  Стипендії та фінансування

  Щороку RIT присуджує аспірантам понад 40 мільйонів доларів стипендій та асистентів. Розмір стипендії становить від 10% до 40% вартості навчання. Нагороди базуються на академічних успіхах абітурієнта. При призначенні стипендій враховується багато речей – оцінки бакалаврату, результати іспитів для вступу до аспірантів, а також ваші дослідження та досвід роботи.

  Аспіранти пропонуються аспірантам денної форми навчання, які можуть виконувати функції викладачів, дослідників або адміністративних асистентів. Випускники асистентів отримують заробітну плату (визначається відділом, який здійснює призначення) в обмін на виконану роботу. Багато випускників асистентів також отримують звільнення від оплати навчання (тобто підтримку навчання) на додаток до отримання заробітної плати за виконання обов’язків асистента.

  Аспіранти можуть отримувати як стипендії, так і асистенти. Ці можливості фінансування однакові як для американських, так і для іноземних заявників.

  Факультативна кооперація: кооперативна освіта – це оплачувана робота в корпораціях і організаціях у США та за кордоном. Кооператив дозволяє студентам провести один або кілька семестрів, працюючи на повний робочий день, оплачувану посаду, пов’язану з їх академічною програмою, перш ніж вони закінчать навчання. Багато студентів використовують заробіток від кооперативу, щоб фінансувати свою освіту. Студенти не платять за навчання та збори під час кооперативу.

  Робота-навчання: аспіранти, які навчаються повний робочий день, можуть подати заявку на роботу неповний робочий день на кампусі. Щороку RIT пропонує понад 7000 вакансій, і студенти зазвичай працюють 10–20 годин на тиждень. Іноземні студенти, які навчаються за візою F-1 або J-1, можуть працювати до 20 годин на тиждень у кампусі та 40 годин під час перерв.

  Кінцеві терміни подачі заявок

  Більшість наших програм пропонують «постійний» розгляд заявок – немає конкретного кінцевого терміну подачі заявок; заявки будуть прийматися та розглядатися протягом року.

  Рейтинги

  Новини США та світовий звіт

  • 105 місце в категорії «Національні університети» (2023)
  • Посідає 11 місце серед найкращих шкільних кооперативних програм або програм стажування (2023)
  • Посідає 48 місце серед «найкращих шкіл» (2023)
  • 41-ша «найінноваційніша школа»

  Прінстонський огляд

  • У списку 2022 року The Best Value Colleges: 200 шкіл із винятковою рентабельністю ваших інвестицій у навчання
  • Входить до списку «388 найкращих коледжів» 2022 року

  Журнал Money - один із найкращих коледжів (2023)

  Morning Consult - 37-й найнадійніший університет (2022)

  Times Вища освіта

  • Зайнявши 155 місце серед американських коледжів у рейтингу The Wall Street Journal/Times Higher Education, поклавши RIT до провідних 25 відсотків коледжів та університетів країни.

  Програма студентського обміну та відвідування

  RIT увійшов до числа провідних шкіл США для іноземних студентів, які зможуть зайнятися після закінчення навчання в галузі STEM та не STEM.

  Програма студентів та відвідувачів з обміну назвала RIT однією із 100 найкращих шкіл у двох списках, що стосуються факультативного практичного навчання до та після закінчення навчання.

  Відгуки учнів

  English Language Requirements

  Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

  Вимоги до вступу на програму

  Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

  Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

  Розташування

  • Rochester

   Rochester Institute of Technology Office of Graduate Enrollment Bausch & Lomb Center 58 Lomb Memorial Drive

   Запитання