University of Maryland College Park

University of Maryland College Park

University of Maryland College Park

Введення

Натхненна бізнес-освіта

У світовій економіці успішність бізнесу вимагає знань та навичок, які не є натхненними.

У Robert H. Smith School of Business в Університеті Меріленда натхненна бізнес-освіта є нашим бізнесом. Наш факультет є світовим класом. Наші дослідження є найсучаснішими. Наше навчання є досвідченим і корінням у реальному світі. І наші студенти вчаться вважати себе підприємцями.

83784_Testudo.jpg

Один з 12 коледжів та шкіл у університеті штату Меріленд, штат Коледж Парк, Школа Сміт підключений до бізнес-, державних, некомерційних та професійних мереж міста Вашингтона, округ Колумбія, в метроплексі.

Наша спільнота вчених та практиків глибоко підтримує навчанню, надаючи студентам можливість досягти успіху на часто спірних ринках.

Наш широкий спектр програм, сертифікатів та дипломів призначений для підготовки робочих професіоналів, щоб вони потрапили в землю в світовій економіці, яка перебуває в русі, а технологія та глобальна конкуренція прискорюють темпи змін.

Для цього ми пропонуємо студенти, спеціалісти, магістри, докторанти та програми повного дня, неповний робочий день, онлайн та Executive MBA.

Світова економіка перебуває в русі. Технологія та глобальна конкуренція прискорюють темпи змін. Підприємці безперервно працюють, щоб знайти наступні великі ідеї, аби їх вийти на ринок і масштабувати. Майбутнє невизначено, але наповнене безмежною можливістю.

Рейтинги

 • № 2 магістра фінансової програми (Financial Times, 2018)

 • № 7 Executive MBA, США (The Economist, 2018)

 • № 9 онлайн програми MBA (USNews

 • № 9 повна зайнятість студентського задоволення студента, США (Bloomberg Businessweek, 2016)

 • № 11 докторської програми, світ (Financial Times, 2014)

 • № 15 неповний робочий день програми MBA, США (USNews

 • № 21 студента програми, США (USNews

 • 27 повний робочий день програми MBA, США (Financial Times, 2018)

 • № 16 дослідження, світ (Financial Times, 2018)
83783_OMBA07Jun18-134.jpg

Академічна цілісність

У Сміті ми поділяємо спільне зобов'язання "правильно робити речі, правильний шлях". Ми сподіваємось, що студенти будуть поводитися чесно, особливо, якщо це стосується їхньої академічної успішності, і нести відповідальність за порушення. Це не тільки допоможе нашим студентам - він одній день буде корисний своїй кар'єрі, корпораціям та громадам.

Деканат прагне створити та сприяти культурі цілісності в Сміті. Ми підтримуємо та дотримуємося принципів академічної цілісності, встановлених Управлінням студентської поведінки університету штату Меріленд. Учні Сміта дотримуються Університету штату Меріленд. Обов'язок честі:

"Я заявляю про свою честь, що я не надав або не отримав ніякої несанкціонованої допомоги у цьому присвоєнні / експертизі".

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

 • College Park

  Robert H. Smith School of Business, University of Maryland, College Park, , , College Park

  Запитання