Keystone logo
Russian International Olympic University

Russian International Olympic University

Russian International Olympic University

Введення

Russian International Olympic University

Russian International Olympic University ( RIOU ) програми присвячені спортивній бізнес-освіті. Університет забезпечує навчання в основних сферах спортивного менеджменту, готуючи студентів зробити позитивний і тривалий вплив на міжнародну спортивну індустрію та забезпечити престижні посади в спортивних організаціях. Флагманська програма RIOU «Master of Sport Administration» увійшла до 40 найкращих післядипломних курсів спортивного менеджменту у світі та до 10 найкращих у Європі у рейтингу SportBusiness Postgraduate Sports Course Rankings (2021 Report).

Детальніше про нас

Автономна некомерційна організація « Russian International Olympic University » ( RIOU ) була створена 21 жовтня 2009 року відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між Міжнародним олімпійським комітетом, Оргкомітетом Сочі 2014 та Олімпійським комітетом Росії. Засновниками університету є Міністерство спорту Російської Федерації, Олімпійський комітет Росії та приватна інвестиційна компанія «Інтеррос».

Сьогодні RIOU є міжнародним центром освіти та платформою для багатостороннього діалогу між дослідниками та практиками у сфері спорту. Перевірені освітні програми RIOU відрізняються за спрямованістю та тривалістю, але всі вони відповідають вимогам спортивної індустрії, що швидко розвивається, і спираються на досвід провідних професорів спортивного менеджменту з різних країн. Сучасний кампус університету розташований у Сочі.

RIOUФлагманською програмою є однорічний «Майстер спортивного управління». З моменту першого вступу на курс у 2013 році навчання пройшли представники 76 різних країн. Випускники MSA знаходять роботу в своїй галузі спеціалізації та роблять успішну кар'єру в організаціях спортивної індустрії та олімпійського руху.

Як зберігач архіву Ігор 2014 року, RIOU відповідає за збереження інформаційної спадщини зимових Ігор у Сочі 2014 року та створення належних умов для досліджень у сфері олімпійського руху та спорту. RIOU регулярно проводить міжнародні науково-практичні конференції, на яких представлено широку програму визнаних експертів зі спортивного менеджменту. Видавничий відділ університету підтримує академічну та дослідницьку діяльність.

Стипендії та фінансування

Рейтинги

RIOUФлагманська програма «Master of Sport Administration» увійшла до 40 найкращих післядипломних курсів спортивного менеджменту у світі та 10 найкращих у Європі у рейтингу SportBusiness Postgraduate Sports Course Rankings (2021 Report).

Розташування

  • Sochi

    11 Ordzhonikidze Street, Sochi, Russia

Запитання