Rice University School of Humanities

Rice University School of Humanities

Rice University School of Humanities

Введення

Ми займаємо відмінне місце в Райсі як школі з справді глобальним досвідом, залученням, яке сягає від найдавніших часів до майбутнього, та науковими дослідженнями та відданістю справжній справедливості.

Під гуманітарними науками зазвичай розуміють сукупність академічних дисциплін, які прагнуть вивчити та інтерпретувати людський досвід - як окремих людей, так і цілих культур. Гуманітарні науки в Рисі беруть участь у відкритті, збереженні та спілкуванні минулого та сьогодення, щоб глибше зрозуміти сучасне суспільство, одночасно розвиваючи уяву про нове майбутнє. Проте ми також живемо та процвітаємо в нових просторах, за межами дисциплін наших спільних та міждисциплінарних центрів, програм та неповнолітніх, які становлять основу для більш повно інтегрованих та "сполучних гуманітарних наук", які ми прагнемо розширити.

Ця сполучна амбіція спрямована на підтримку передових досліджень, впровадження інновацій та перетворення гуманітарного класу для студентів, а також просування наших кандидатських програм до національного рівня шляхом міждисциплінарних ініціатив з найму, спільних призначень викладачів, спільних курсів, що поєднують дисципліни, та нова інфраструктура підтримки спільних досліджень. Ця амбіційна амбіція поширюється за рамки наших навчальних класів на місцеві установи та громадськість, які базуються на розташуванні Райса в Х'юстоні та його зв’язках з Техаським медичним центром, колекцією Меніль, Музеєм образотворчих мистецтв Х'юстона та іншими культурними установами, а також Хьюстоном величезний ландшафт етнічних та релігійних спільнот.

Ми запрошуємо вас приєднатися до нас у дослідженні деяких найбільших питань сучасності - про те, хто в центрі вивчення медицини; про етику та мораль перед лихом; про місце права і політики в майбутньому демократії; про цифрові мистецтва, що поєднують мистецтво та техніку; за суттю справжньої справедливості; а також про форму та наслідки добре прожитим життям.

Розташування

 • Houston

  South Main Street,6100, 77005, Houston

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання