Rice University

Rice University

Rice University

Введення

Наша школа

Школа соціальних наук Rice University - це яскрава, всеохоплююча спільнота науковців, студентів та викладачів, які прагнуть пов’язати наше викладання та дослідження з політикою задля покращення суспільства. Ми - це сім департаментів з однією місією: вирішувати найбільші проблеми суспільства за допомогою нетрадиційного бачення формування майбутнього, в якому ми можемо процвітати як індивідуально, так і колективно.

Наші студенти

Школа соціальних наук Rice University розташована на території лісистого містечка в 300 акрів в самому центрі Х'юстона, штат Техас. Rice University може похвалитися зручностями та досвідом великого дослідницького університету, але наш скромний розмір означає справжню міждисциплінарну співпрацю та тісні робочі стосунки між викладачами та студентами.

Ми відомі своїми науковими дослідженнями та науковцями, але ви побачите, що Райс - це більше, ніж місце навчання. Це різноманітна академічна спільнота, де наш винятковий викладач особисто зацікавлений у вашому інтелектуальному зростанні, якості вашої освіти та майбутньому. Ми надихаємо одне одного бути найкращим і працюємо за традиційними межами, щоб розширити наші основоположні знання про світ, а також розробити міждисциплінарні, інноваційні рішення проблем, що стоять перед людством.

Наше розташування в Х'юстоні, четвертому за величиною місті США та одним із найрізноманітніших, означає, що у вас буде багато можливостей для взаємодії з промисловістю у гостинному місті, у якого не вистачає дефіциту.

115254_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Наш факультет

Факультет соціальних наук знаходить на основі доказів стратегії та рішення найбільших проблем суспільства. Наш факультет розуміє, що їх дослідження мають потенціал покращити життя інших людей завдяки партнерству з урядом, державними школами та місцевими лікарнями. Наш факультет створює можливості для соціального підприємництва там, де його не існувало, відкриваючи інноваційні підходи до зменшення дискримінації та розробляючи заходи для заохочення освітніх можливостей для всіх. Однією з багатьох причин, через які студенти вибирають Райс, - це викладачі, які цікавляться студентами та насолоджуються викладанням. Ніде в кампусі це не так очевидно, ніж Школа соціальних наук, де наш факультет послідовно демонструє свою студентську прихильність, завойовуючи навчальні премії та створюючи захоплююче середовище навчання, яке залучає студентів до критичного мислення.

119937_pexels-photo-1438072.jpeg

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Houston

    6100 Main St., TX 77005-1827, Houston

Запитання