Rhodes Business School

Rhodes Business School

Rhodes Business School

Введення

Ласкаво просимо до університету Родосу , заснованого в 1904 році . Університет має добре відома репутація за академічну майстерність .

Rhodes Business School (яка змінила свою назву на бізнес-школу Rhodes Investec у 2011 році) була заснована в 2000 році, з початкового фінансування від компанії Investec Ltd. Його першим директором, професором Gavin Staude, з 2000 по 2009 рік, коли він пішов у відставку і був наступником юриста Професор Оуен Скее у 2010 році. Перші студенти МВА були зараховані в 2001 році, з першим випуском у 2004 році. Програма МВА була акредитована Радою з вищої освіти Південної Африки (CHE) у 2004 році.

Rhodes Business School була першою бізнес-школою в Африці, яка в 2005 році офіційно включила в себе програму екологічного менеджменту в своїй програмі МВА, з розширеним репозиціонуванням у 2008 році за своєю суттю «Лідерство за сталий розвиток».

У відповідності зі всієї бізнес - школами в Південній Африці, він пройшов через повторну акредитацію своєї програми MBA в 2015 році, що призвело до нової програми NQF9 бути акредитована CHE, з першої когортою в 2016 році Rhodes Business School пропонує PhD, MBA і Диплом аспіранта з управління підприємством (перенесений з Департаменту менеджменту в 2011 році) і нещодавно отримав акредитацію від CHE для отримання диплома післядипломної освіти з бізнес-аналізу, який розпочався у 2019 році.

Заснований у 1904 році, університет Родос був офіційно визнаний Міністерством освіти в червні 2002 року як невелика установа з обмеженим потенціалом зростання в напів-сільській Гремстаун. Міністерство також заявило, що в інтересах вищої освіти в Східній Капській провінції зберегти статус Родоса як традиційного університету.

Університет постійно залучає персонал і студентів високого рівня. Університет також відомий своєю досконалістю в наукових дослідженнях і найвищим ступенем проходження студентських і випускних курсів у країні. Завдяки фіскальній стабільності, хорошому керівництву, ефективному управлінню та глибині адміністративної спроможності, Родос позитивно впливає на розвиток Східно-Капського регіону та вищий освітній ландшафт у Південній Африці. Родос визначає себе як університет, який пропонує особистий, багатогранний і збалансований освітній досвід, а не вищу освіту або навчання в академічній сфері.

Невеликий розмір університету та сільське, невелике містечко надають певний набір переваг та викликів, які сформували його розвиток і повинні бути враховані при плануванні на майбутнє. Два таких, які є більшістю студентських навчальних закладів, знаходяться за межами Grahamstown, що призвело до створення житлової системи, яка встановила стандарти в третинному секторі. Однак вартість навчання та житла стала виключною для сімей середнього та нижчого рівня. Місцевість у сільській місцевості сформувала вибраний спектр факультетів через характер академічних вимог певних дисциплін, таких як медицина та інженерія. Це призвело до розвитку таких напрямків, як африканські мови; Вода, земельні та аграрні реформи та розвиток; Закон; Освіта та фармація.

Університет надає сприятливий простір для інтелектуальної діяльності, що зміцнило досвід Гремстауна. Вона слугує місцем для активних дебатів та активізації з цілого ряду соціальних, політичних та освітніх питань. Університет інкубує, вирощує і дозріває багато ідей. Наприклад, Національний фестиваль мистецтв, фестиваль науки, Південноафриканський інститут водного біорізноманіття, Національний англійський літературний музей, Музей історії міста Олбані, ініціатива Square Kilometer Array (SKA), Інститут досліджень води та перша мережа Інтернет в Південній Африці найбільш успішних ініціатив, які були ініційовані та / або інкубували в університеті Родос.

Grahamstown надає університету мікрокосм завдань, що стоять перед Південною Африкою. Це служить основою для роздумів про те, як молодь краще здобула освіту для служби протягом усього життя в країні, на африканському континенті та за її межами.

Розташування

  • Grahamstown

    Drosty Rd, 6139, Grahamstown

Програми

Запитання