Iceland School of Energy – Reykjavik University

Iceland School of Energy – Reykjavik University

Iceland School of Energy – Reykjavik University

Введення

Навчання покоління фахівців для сталого світу

Ісландія Школа енергетики використовує досвід, накопичений від розуміння і використання геотермальної енергії, гідроенергії та енергії вітру, що повноваження ісландського спільноти.

Місія полягає в тому, щоб запропонувати досвід навчання високої якості. Пропонуючи можливості для наукових досліджень, проектування і управління системами для сталої енергетики, ми прагнемо виробляти фахівці в області для світової спільноти.

Ісландія Школа енергетики є частиною і акредитована школи науки і техніки в Рейк'явіку університету в Ісландії.

У світі, який відчуває підвищені потреби в енергії, зниження запасів викопного палива і термінову необхідність обліку викидів CO2, існує явний випадок для далекоглядного підготовки та освіти.

ПАРТНЕРИ

Ісландія Школа енергетики знаходиться в тісній співпраці з лідерами в галузі поновлюваних джерел енергії, що об'єднує три важливі організації в якості основних партнерів:

Рейк'явіка Energy Ісландія геологорозвідувальна Рейк'явік університет

Акредитований школи науки та інженерії в Рейк'явіку університету Ісландії Школа енергетики є частиною і акредитована в Школі науки та інженерії в Університеті Рейк'явіка в Ісландії.

Рейк'явік університет підкреслює практичного навчання, яка готує студентів до викликів вони зустрінуться після закінчення школи. Це означає, що робота з іншими студентами, які завершили фактичні, реальні світові завдання і проекти, часто у співпраці з компаніями та установами. Це один із способів, в яких студенти вигоду від великої зв'язку RU до промисловості. Заняття невеликим, щоб стимулювати взаємодію між студентами і викладачами.

Коротка історія У квітні 2007 року, Reykjavik Energy, Reykjavik університет та Університет Ісландії підписали угоду про створення міжнародної програми випускник для досліджень в області стійкої енергетики, називається Рейкьявікскую Energy Вища школа для стійких систем. інавгураційній клас Reyst почав дослідження в серпні 2008 року і закінчив свій перший клас 1 лютого 2010 року.

Вимоги до вступників Загальний

Всі кандидати повинні бути завершені, або бути в останній рік, отримавши ступінь бакалавра, щоб подати заявку на наших випускників програми. Для тих, хто в останній рік навчання, задовільне завершення ступеня буде умовою для вступу.

конкретна програма

Різні програми, пропоновані ISE мають кілька різних наборів конкретніших вимог.

Магістр в області стійкої енергетики MSc сталого енергетичного машинобудування Літня школа

Вимоги до англійської мови

Кандидати повинні надати документи, що підтверджують їх знання англійської мови.

Мінімальний тест TOEFL 550 балів потрібно (213 в тесті на комп'ютерній основі, 79 в тесті на основі Інтернет) IELTS оцінка щонайменше 6,0 (як загального, так і академічних прийнято до публікації).

Мова вимога відмова від права

Ми будемо відмова від вимоги про наявність сертифікату з англійської мови в наступних випадках:

Перша мова заявника є англійська Якщо заявник вивчив до більш високого ступеня освіти і мовою навчання є англійська мова (мінімальна вимога 3 роки повний робочий день). Довідка з університету буде необхідно, щоб підтвердити це.

Розташування

  • Reykjavík

    Reykjavik University Menntavegi 1 , 101 , Reykjavík

Запитання