Reinhardt University

Reinhardt University

Reinhardt University

Введення

З моменту свого заснування в 1883 р. Рейнхардт зосереджувався на задоволенні потреб студентів по одній особі.

Цей персоналізований підхід до навчання найкраще забезпечувати в малих класах талановитих професорів, які кидають виклики турботою. І, будучи єдиним вищим навчальним закладом округу Черокі, який пропонує ступінь бакалавра та аспірантури, Рейнхардт вже давно є популярним ресурсом для молоді з прикордонних графств Бартоу, Кобб, Доусон, Форсайт, Фултон, Гордон та Пікенс. По мірі зростання закладу він також продовжує надавати якісну освіту за доступною ціною.

Студенти вважають академічні програми Рейнхардта цікавими, складними та актуальними - інвестиція, яка приносить позитивну віддачу в їхньому особистому та професійному житті. Випускники, які в повній мірі користуються можливостями Рейнхардта, вступають до обраної професії з багатством широкої, гуманітарної освіти у поєднанні з конкретною професійною підготовкою через участь у залученні досвіду в класі, можливості збагачення поза курсами, складні наукові проекти, нагородження ініціативами обслуговування, захоплююче стажування та навчання, що трансформує життя за кордоном.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Waleska

    Waleska, США

    Запитання