Rollins Crummer Graduate School of Business

Rollins Crummer Graduate School of Business

Rollins Crummer Graduate School of Business

Введення

Rollins College Crummer Вища школа бізнесу випускники бажані фахівці, підготовлені для вирішення проблем конкурентної глобальної економіки. Вони зарекомендували себе з допомогою практичного навчання і досвіду з провідними бізнес-лідерів з усього Флорида і по всьому світу. Невеликий клас навколишнього середовища, доступ до кращого факультету, а мережа випускників забезпечити студенти мають навички світового класу, ресурси і зв'язку, щоб привести до життя.

Ми цінуємо:

 • вербування видатних студентів і їх розміщення у виняткових організаціях;
 • строгий бізнес-освіти грунтується на стратегічному управлінні, навчений досвідчених викладачів пристрасно і самовіддано;
 • дослідне навчання з глобальним фокусом і використанням відповідних технологій;
 • етичне керівництво;
 • різноманітність на робочому місці і в побуті;
 • роз'яснювальна робота та обслуговування наших громад;
 • інтелектуальний внесок, мають відношення до нашого тристоронній і прихильний нашому вченню; і
 • розвивати співробітництво і взаємодію.

Рейтинг

Rollins College Crummer Вища школа бізнесу була визнана на національному та міжнародному рівні деякими з найбільш шанованих організацій в світі бізнесу.

Bloomberg BusinessWeek: # 1 у Флориді, Top 20 в нації

Провели кожні два роки, журнал Bloomberg BusinessWeek зайняв Роллинс Professional MBA програми # 1 у Флориді для програм МВА неповний робочий день в 2015 році.

Leadership Excellence: # 1 в нації

Роллінз MBA в Crummer Вищій школі бізнесу був визнаний в якості верхнього педагога з розвитку лідерства до 2016 року Leadership Excellence нагороди HR.com в.

Forbes: в П'ятдесятого й другого нації

Роллинс Early MBA Advantage займає 52-е місце на національному та № 1 серед приватних бізнес-шкіл у Флориді за даними журналу Forbes, вересень 2015 року. Цей рейтинг проводиться кожні два роки, і ми послідовно займають перше місце серед кращих два очних MBA у Флориді з 1999 року. Рейтинги базуються на повернення студента на інвестиції 5 років після закінчення школи.

Огляд Прінстона «The Best 296 Business Schools діє до: 2015 Edition»

Princeton Review показує Роллинс MBA в 2015 році видання "The Best 296 бізнес-шкіл."

Rollins College Рейтинг

На додаток до бізнес-школі, Rollins College отримав високі позиції в національних виданнях для всіх його аспірантів і програм. За 22 рік поспіль, США Новини & World Report зарахував Роллинс одним з двох регіональних університетів в Південній і першої у Флориді в своєму щорічному рейтингу «кращих коледжів.» Rollins College також займає 2 місце регіональних університетів на Півдні Кращі коледжі для ветеранів по США Новини & World Report.

Новини США і World Report

Роллінз MBA займає перше місце один з кращих десяти найменш дорогих приватних бізнес-шкіл в країні США Новини та World Report.

Rollins College & Winter Park

Кампус Роллинс коледжу в Winter Park, штат Флорида, помістить вас в захоплюючі перехресті культури, торгівлі і професійних можливостей. Прогулянка післяобіднього поряд Парк Авеню-всього в декількох кроках від кампуса-виставить Вас кілька цікавих культурних і розважальних точок ви будете насолоджуватися в якості студента Роллинс.

Бізнес в нашому суспільстві

Зимовий парк є одним з громад, що становить велику Орландо столичного регіону, один з 10 кращих місць в країні для бізнесу. * Орландо є центром для бізнесу, включаючи великі офіси для Дарден, Disney, Lockheed Martin, Tupperware і багато чого іншого.

Розташування

 • Winter Park

  Rollins College Crummer Graduate School of Business Graduate Admissions 1000 Holt Ave.-2722 , 32789, Winter Park

Запитання