Keystone logo
Raffles Milan - International design institute Майстер брендингу
Raffles Milan - International design institute

Майстер брендингу

Milan, Італія

1 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Nov 2024

Request tuition fees

На кампусі

Введення

Неперевершений освітній досвід з брендингу: основні консалтингові фірми з усього світу об’єднані в захоплюючу академічну програму.

Подорож брендингу від стратегії до ідентичності, від дизайну до управління, від інновацій до клієнтського досвіду, від цифрового до брендового середовища. Крос дисциплін і крос по країнах.

Керівник курсу: Олена Сакко

Олена Сакко протягом багатьох років працювала в Мілані, Парижі, Лондоні та Женеві в міжнародних консультаціях з брендингу та комунікацій (Publicis Group, WPP, Young & Rubicam brands, Landor, Wunderman Thompson) і як Studio Sacco в Мілані, підтримуючи компанії зі своєю командою в створення, позиціонування та управління своїми брендами для досягнення бізнес-результатів, часто залучається як тимчасовий директор. Вона підписувала міжнародні брендингові проекти для таких компаній, як P & G, Marazzi Group, Azimut Yachts, Jacuzzi, Barilla, Giorgio Armani, Natuzzi, Atkinsons, Wella, Lancome тощо. В останні роки Олена обіймала різні посади у великих компаніях, керуючи ними у зростанні та розвитку їхніх брендів, таких як: Бренд і маркетинговий директор BELLAVITA - першого WELLNESS VILLAGE в ІТАЛІЇ - ; Директор з комунікацій BOSCOLO HOTELS - членство в Marriott; Бренд і директор з маркетингу Milanosport - COMUNE DI MILANO; Директор Школи Комунікації (бакалавр, магістр, коротка) IED з отриманням протягом 3 років під її керівництвом звання КРАЩОЇ ІТАЛІЙСЬКОЇ ТВОРЧОЇ ШКОЛИ; Global ALUMNI Директор Європейського інституту дизайну. З 2023 року Олена приєдналася до Міжнародного інституту дизайну RAFFLES як директор зі стратегії, бізнесу та зв’язків, а наразі також є президентом FONDAZIONE DUDE; член журі різних конкурсів і нагород, таких як UNA, ITALIA CHE COMUNICA, UNICOM, RE.Start і член правління Dude Agency, Opificio137 і GOLF CLUB VILLA CAROLINA. Олена викладала в Politecnico di Milano, ISTUD та IED. Олена є автором BRAND REVOLUTION і THE INSIGHT - Edizioni Lupetti.

Розташування курсу та досвід

Однією з головних тем цього курсу є створення професіонала, здатного спілкуватися з усіма типами цілей у будь-якому куточку світу, міждисциплінарними та міжринковими. Заняття проводитимуться в основному в Мілані в кампусі Raffles, а також у компаніях і консалтингових фірмах.
У зв'язку з залежністю ми створили модуль з фокусом на брендингу в Азії, де студенти матимуть можливість жити повний робочий день у нашому кампусі Сінгапуру, перебуваючи в контакті з азіатським ринком і навчаючись працювати з місцевими брендами та брендинговими агентствами . Розміщені міжнародним брендинговим агентством, студенти працюватимуть разом із професіоналами над захоплюючою проектною роботою з місцевим клієнтом і відвідуватимуть заняття азійських фірм.

Відвідування & Досвід:

Штаб-квартира REDBULL, Dolce & Штаб-квартира Gabbana, EssilorLuxottica Design Lab, штаб-квартира Persol і Vogue Eyewear, штаб-квартира Lonsdale в Сінгапурі, штаб-квартира CBA в Мілані та ін.

Партнер:

237810_download-e1716400090165-300x109.png
237809_Landor-Logo-WM-Pos-Blue-RGB.svg.png

237813_unnamedcopia2.png

Професійні можливості:

Магістерська програма надасть студенту навички, необхідні для початку кар’єри на посадах: Бренд-директор, Бренд-менеджер, Бренд-стратег, Бренд-консультант, Бренд-консультант, Бренд-дизайнер, Дизайнер-менеджер, Стратегічний дизайнер.

Ідеальні студенти

Карєрні можливості

Навчальний план

Прийом

Про Школу

Запитання