Keystone logo
Raffles Milan - International design institute

Raffles Milan - International design institute

Raffles Milan - International design institute

Введення

Школа там не було.

Той, що ринок так довго вимагав. Ті, що руйнують стіни між модою та дизайном, між вчителем та учнями, між минулим та майбутнім. Той, хто думає і говорить мовою 14 країн, в яких вона працює. Той, хто виховує кращих учнів, вибрав кращих маестроів.

Школа, яка зараз знаходиться тут.

Те, де вони навчають вас, стикаються з проблемами, про які ще ніхто навіть не замислювався. Той, у якому ви випробовуєте себе у своїх межах і навчитесь грати на свою сторону гри ... з почуттям меж. Ті, де вони говорять на вашій мові ... а ще 13 теж! Той, кого ви ніколи не зможете залишити.

Raffles Milano International Design Institute

Нова школа моди та дизайну в Мілані? Так, і його назва - Raffles Milano Istituto Moda e Design . Школа з нетрадиційним духом і методом. Школа, призначена для учнів, які мають намір дивитись майбутньому прямо в очі. І перш за все, школа, яка зібрала грізну команду викладачів, у багатьох випадках провідних імен на міжнародній сцені стилю та дизайну.

На початку є наші трирічні курси з дизайну продукту, візуального дизайну та дизайну одягу італійською та англійською мовами, а також серія магістерських курсів, яким можна вчитися у лідерів.

Сила мережі без кордонів

RM Milano приходить до зміцнення існуючої міжнародної мережі Raffles Group, створена більше 25 років тому в Сінгапурі та зараз енергійно розширюється, з 26 коледжів у 14 країнах.

Рішення включити "Мілано" в назву відображає наші прагнення до досконалості та нашу глибоку спорідненість з містом, яке давно визнано світовою столицею дизайнерської культури.

Школа, яка дає набагато більше

Метод навчання, який використовує Raffles Milano, надихає практику семінару "Відродження" та спрямований на справжню роботу над реальними проектами для реальних клієнтів.

З першого дня, викладачі та студенти залучаються до відносин без сепараторів.

Діалог лектора-студента, постійне прагнення до нових шляхів та надійні основи для процесу індивідуального та командного росту, який навчає студентів на завтра, підготувавши їх до досвіду як природного еволюції сьогодні. Студенти навчаються вимірювати мрії та прагнення майбутнього.

Школа, яка вже є роботою

Raffles Milano - це школа, яка там не існувало, але такі компанії вимагали такого довгого часу, настільки ж міцного в області практики, як і в області теорії.

Усі наші проекти мають мету, контекст, запас ресурсів, попередній досвід, низку причин, чому вони відбуваються, і, звичайно, низку стін до прориву. Це те, що наші студенти вдихають з кожним кроком.

Основою каменю наших дидактичних шляхів є робочий світ. У наших трирічних курсах студенти вчаться, виконуючи завдання, досягаючи найтіснішого зв'язку між теорією та практикою, між ідеєю та виконанням. На наших майстер-курсах студенти безпосередньо зустрічаються з провідними іменами на ринку в аудиторії та мають можливість працювати з ними поруч.

Стипендії та фінансування

Розташування

  • Milan

    Via Felice Casati, 16, 20124, Milan

Запитання