Radboud University

Radboud University

Radboud University

Введення

Заснований у 1923 році та розташований у Неймегені, найстарішому місті Нідерландів, Radboud University має 7 факультетів і нараховує понад 20 000 студентів. Ми пропонуємо 35 магістерських програм з викладанням англійською мовою з низкою спеціалізацій, які дадуть вам необхідні навички та уявлення про дослідження та практику у вашій предметній галузі.

Наш особистий підхід до викладання - пропонуючи безліч можливостей для тісної співпраці з професорами та однокурсниками на невеликих семінарах - гарантує, що університет не стане просто "фабрикою ступенів". Ми підтримуємо відкритий інтелектуальний клімат, у якому ми надихаємо та кидаємо виклик один одному, і де особистісні якості кожної людини можуть процвітати.

Наш університет прагне зробити внесок у здоровий, вільний світ з рівними можливостями для всіх. Ми дбаємо про різноманітність та інклюзивність - близько 100 національностей представлені в кампусі (2022). Національне опитування студентів 2021 року показало, що нинішні студенти вважають, що в Radboud University до всіх ставляться однаково, і їм безпечно висловлювати свою думку. Radboud University високо цінує ваш талант і пропонує велику кількість стипендій і студентських послуг, щоб підтримати вас.

Особливості кампусу

Неймеген, дружнє до студентів місто

Radboud University знаходиться в Неймегені - справжньому університетському місті з 165 000 мешканців, 30 000 з яких є студентами. Хоча це найстаріше місто в Нідерландах, що сягає римських часів, Неймеген має молоду та жваву атмосферу. Тут багато культурних заходів: від численних музеїв, галерей і кінотеатрів до таких заходів, як Міжнародні чотириденні марші з Міжнародним літнім фестивалем, Лімбурзький середньовічний фестиваль, Фестиваль самби та сальси, Фестиваль Rockin' Park та багато іншого. Ви також можете відпочити на нашому міському пляжі біля річки Ваал, зробити шопінг вінтажних товарів або відвідати широкий вибір барів, кафе та ресторанів. Перш за все, це безпечне та дружнє місце для життя та навчання.

Вартість життя

Вартість життя в Неймегені відносно низька порівняно з Амстердамом або іншими містами Західної Європи. Розраховуйте витрачати мінімум 800 євро на місяць на проживання. Мебльоване студентське житло коштує від 360 до 450 євро, включаючи газ, електрику та Інтернет. Розраховуйте на 400 євро на їжу, одяг, особистий догляд і подорожі та 30 євро на телефонний рахунок. Книги та фотокопії коштують приблизно від 200 до 300 євро за семестр.

Сучасний зелений кампус

Завдяки найсучаснішому обладнанню в сучасній архітектурі Radboud University забезпечує ідеальну продуктивну атмосферу як для навчання, так і для досліджень. Наш кампус також є ідеальним місцем для відпочинку та релаксації. Університетський ресторан De Refter містить шість різноманітних прилавків з їжею: від азіатської та італійської кухні до виключно веганських та органічних страв. Ще один чудовий варіант розслабитися – відвідати наш знаменитий спортивний центр Radboud із понад 80 видами спорту. Також студентам подобається відпочивати на зелених галявинах кампусу, просто милуватися красою навколишньої природи або влаштовувати пікнік. Ви можете придбати продукти прямо тут, на кампусі, в одному з магазинів.

  Стипендії та фінансування

  Рейтинги

  102 - ARWU / Шанхай 2022

  24 - THE European Teaching Ranking 2019

  139 - THE World University Ranking 2022

  220 - рейтинг QS 2022

  Акредитації

  Акредитація AACSB

  Розташування

  • Nijmegen

   Radboud University P.O. Box 9102

  Запитання