Keystone logo
Queensland University of Technology

Queensland University of Technology

Queensland University of Technology

Введення

QUT – це молодий університет з глобальним світоглядом. Ми амбітні та готові приймати нові виклики, орієнтовані на майбутнє. Ми прагнемо зв’язати наших студентів із реальним світом за допомогою практичного навчання, яке готує наших випускників до кар’єри завтрашнього та майбутнього.

Навчання в QUT пропонує вам освіту світового класу в центрі Брісбена, гостинного, сучасного та мультикультурного міста. Брісбен — третє за величиною місто Австралії, відоме своїми жвавими міськими районами, стилем життя на природі, доброзичливими місцевими жителями та природними пам’ятками. Збільш ніж 50000студентами, включаючи іноземних студентів з більш ніж 119країн ,ви почуватиметеся як вдома.

Варіанти бакалаврату та аспірантури QUT включають:

Що робить QUT університетом для реального світу?

Реальні курси

Наші курси готують вас до випуску в реальному світі, готових отримати навички, необхідні для пошуку кар’єри в Австралії та за кордоном. Виможете вибрати з більш ніж 100 реальних курсів і перетворити своє захоплення на успішну кар’єру.

Галузеві зв'язки

Ми віримо в створення можливостей для зв’язку між нашими студентами та роботодавцями галузі через інтегроване розміщення, стажування та реальні спільні проекти. Наш академічний персонал консультує промисловість і працює над галузевими проектами, які часто включають студентів.

Інновації та підприємництво

Навички, необхідні для творчого мислення з фокусом на майбутнє, вбудовані в нашу практику викладання.Доступні спеціальні місця , щоб допомогти нашим підприємцям знайти ресурси, зв’язки, тренерів або наставників, необхідних для їхнього підприємницького шляху.

Випускники для майбутнього

Ступінь від QUT робить вас нестримною силою, готовою будувати, творити та підключатися до майбутнього завтрашнього дня.

Стійкість

Наше бачення — майбутнє з низьким вмістом вуглецю. Ми прагнемо долати глобальні виклики та досягати сталого розвитку за допомогою досліджень, викладання, діяльності кампусу та стратегічного партнерства. Екологічність була включена в нашу навчальну програму в низці курсів, включаючи науку, інженерію, моду, архітектуру, бізнес, право та розвиток міст.

Трансдисциплінарні та трансформаційні дослідження

Вирішіть деякі з найбільших питань, що постають перед планетою, проводячи міждисциплінарні дослідження, що маютьвідношення до наших спільнот і світу. QUT пропонує найкращий досвід і трансформаційне навчальне середовище, яке дозволяє студентам розвивати свої дослідницькі навички, переносити їх у ширше робоче середовище та взаємодіяти з індустрією та інноваціями для досягнення реального впливу.

Особливості кампусу

Місцезнаходження

Навчання в QUT пропонує вам освіту світового класу в центрі Брісбена, гостинного, сучасного та мультикультурного міста. Брісбен — третє за величиною місто Австралії, відоме своїми жвавими міськими районами, стилем життя на природі, доброзичливими місцевими жителями та природними пам’ятками. Збільш ніж 50000студентами, включаючи іноземних студентів з більш ніж 119країн ,ви почуватиметеся як вдома.

QUT має два жваві кампуси всередині міста: Gardens Point і Kelvin Grove. Ви будете поруч із усіма культурними та комерційними центрами в межах пішої досяжності. Ви можете легко подорожувати між кампусами на нашому безкоштовному автобусі , який курсує кожні 15 хвилин. Обидва кампуси пропонують майданчики для виступів і мистецтва, фітнес-зали та медичні заклади, магазини та заклади харчування. Наш кампус Gardens Point межує з ботанічним садом Брісбена, звідки і походить назва .

Дивовижні зручності

Ви матимете доступ до високотехнологічних навчальних закладів і просторів для спільного навчання , включаючи семінари та симуляційні центри. Наша освітня дільниця пропонує навчальні приміщення, навчальні блоки та громадські зони, переплетені з природою та технологіями. У цьому просторі знаходиться Sphere — цифровий світлодіодний глобус, що висить на двох поверхах із мінливим меню візуального вмісту. Науково -технічний центр відомий завдяки The Cube, одному з найбільших і найсучасніших у світі інтерактивних навчальних і цифрових просторів.

Зацікавлені фінансовими даними в реальному часі? Наша лабораторіяекономіки та фінансів Bloomberg Lab надає вам саме це, дозволяючи проводити фінансовий аналіз із фактичними даними в реальному часі. Будучи студентом-медиком, ви можете працювати з реальними пацієнтами під наглядом досвідчених медичних працівників у наших медичних клініках і симуляційних просторах на території кампусу.

  Прийом

  Подати заявку на QUT легко. Просто надішліть заявку на навчання через наш портал заявок. Вам буде запропоновано створити обліковий запис, і звідти ви зможете розпочати процес подання заявки.

  Вам потрібно буде включити всі підтверджуючі документи, включаючи:

  • Атестат про закінчення середньої школи, академічні довідки та записи
  • Результати тесту на знання англійської мови
  • Сторінка паспорта

  Деякі заявники повинні подати заявку через агента. Агент може допомогти вам із заявою, відповідністю вимогам і підтверджуючими документами, а також відповісти на будь-які запитання щодо навчання в QUT.

  Стипендії та фінансування

  Міжнародна стипендія за заслуги

  Стипендія з високими досягненнями для майбутніх іноземних студентів та аспірантів.

  • Покриває 25 відсотків плати за навчання за перші два семестри (один рік) навчання в QUT.
  • Доступний на всіх факультетах.
  • Постійна стипендія у розмірі 25 відсотків за семестр для обраних курсів.

  Вас автоматично розглядатимуть для отримання міжнародної стипендії за заслуги , коли ви подасте заявку до QUT.

  Акредитації

  Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

  Розташування

  • Brisbane

   George Street,2, 4000, Brisbane

  • Kelvin Grove

   Kelvin Grove, Австралія

   Запитання