Keystone logo
Queen's University Belfast Магістра в галузі антропології
Queen's University Belfast

Магістра в галузі антропології

Belfast, Великобританія

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 19 100 / per year

На кампусі

Введення

Магістр антропології призначений для того, щоб надати студентам сильні знання про принципи та методи антропології. Він пропонує можливість вивчати інноваційні модулі, які викладають провідні експерти в ключових антропологічних галузях, включаючи конфлікти та кордони, релігію, пізнання та культуру, бізнес та стійкість, матеріальну культуру та мистецтво, міграцію та діаспори, антропологію Ірландії, відносини людини та тварин та крос-культурне дослідження емоцій. Антропологія в Queen's також має видатну історію в етномузикології, міжкультурному вивченні музики.

Навчання в магістратурі здійснюється на основі досліджень і базується на теоретичній роботі наших співробітників у цих областях, а також на регіональному досвіді, включаючи дослідження в Індії, Пакистані, Австралії, Африці, на Близькому Сході, Японії, Чехії, Греції, Кіпрі, Туреччині , Румунії, Фінляндії, Великобританії та острова Ірландія. Антропологія в QUB займає 2-е місце у Великобританії (Guardian University Guide 2021) і 1-е місце щодо інтенсивності досліджень (Research Excellence Framework 2014). З 97,8% для загального задоволення!

Наша магістерська програма з антропології досліджує поточні дебати у вивченні культур і суспільств і пропонує спеціальні знання та передові навички для низки конкурентоспроможних кар'єр або подальшого навчання на рівні доктора філософії. Вивчення антропології на післядипломному рівні поєднує в собі глибоке розуміння людської різноманітності та критичної соціальної теорії з практичним навчанням у проведенні обґрунтованих етнографічних досліджень.

Вивчення антропології в Queen's дає вам можливість планувати та проводити польові дослідження в будь-якій точці світу. Під керівництвом досвідчених керівників студенти розробляють оригінальні проекти серед різних груп людей по всьому світу. Виконання етнографічної польової роботи дасть вам реальні навички, які унікально цінуються серед роботодавців, і запропонує вам незабутні культурні та соціальні враження. У той же час Белфаст і острів Ірландія, загалом, пропонують унікальні місця для проведення локальних досліджень з більшості тем, що становлять антропологічний інтерес, включаючи трансформацію конфліктів і розбудову миру, релігію, кордони, мистецтво та творчість, ідентичність, етнічну приналежність і націоналізм, матеріали культури та антропології, що займається політикою.

Вивчення антропології - це чудовий спосіб залучитися до сучасних проблем і отримати широкий спектр критичних і прикладних навичок, дуже актуальних у глобально взаємопов'язаному світі. Студенти магістратури нашої програми вчаться відкривати та розуміти людські суспільства та культури, а також працювати у співпраці з людьми в їхніх місцях та громадах.

Ця програма надає студентам можливість працювати в центрі антропологічних досліджень і досліджень у Північній Ірландії. Наш персонал і програми мають давні зв’язки з низкою місцевих і міжнародних організацій, НУО та громадських груп. Життя аспірантів з антропології зосереджено навколо щотижневого семінару для аспірантів з антропології та регулярних дослідницьких семінарів з антропології, а також регулярних заходів в Інституті пізнання та культури, Інституті ірландських досліджень та Інституті глобального миру, безпеки та сенатора Джорджа Дж. Мітчелла. Справедливість.

Основні моменти антропології

У Times і Sunday Times Good University Guide 2021 антропологія посіла 2 місце у Великобританії, у тому числі: 2 місце у Великобританії за: Якість викладання 5 місце у Великобританії за: Студентський досвід 3 місце у Великобританії за: Дослідження 3 місце у Великобританії за: Перспективи випускників

Глобальні можливості

  • Вивчення антропології в Queen's дає вам можливість планувати та проводити польові дослідження на місцевому рівні чи в будь-якій іншій точці світу. Під керівництвом досвідчених керівників студенти розробляють оригінальні проекти серед різних груп людей по всьому світу.

Промислові посилання

  • Наш персонал і програми мають давні зв’язки з низкою зацікавлених сторін і бенефіціарів, включаючи національні та міжнародні урядові та неурядові організації, транскордонні та громадські групи, професіоналів у галузі мистецтва, музики та музеїв, а також політиків і політиків. Ми цінуємо досягнення наших студентів і пропонуємо можливості для розміщення та стажування в нашому дисертаційному модулі, який запрошує студентів брати участь у роботі вдома чи за кордоном. Деякі з наших студентів успішно пройшли навчання через Science Shop

Кар'єра розвитку

  • Вивчення антропології - це чудовий спосіб залучитися до сучасних проблем і отримати широкий спектр критичних і прикладних навичок, дуже актуальних у глобально взаємопов'язаному світі. У Times і Sunday Times Good University Guide 2021 антропологія посіла 3 місце у Великобританії за перспективами вищої освіти. Аспіранти Queen отримують виняткові переваги. Унікальні ініціативи, такі як Degree Plus і Researcher Plus, зміцнюють наше прагнення до працевлаштування, тоді як інноваційні програми лідерства та керівників, а також ефективна інтеграція з бізнес-експертами, допомагають нашим студентам отримати ключові керівні позиції як на національному, так і на міжнародному рівнях. Queen's входить до 140 найкращих у світі перспектив випускників (QS Graduate Employability Rankings 2020).

Послуги світового класу

  • Наша нова сучасна бібліотека McClay Library має великий фонд книг і журналів, а також підписується на багато основних онлайн-ресурсів для антропологічних досліджень, включаючи AnthroSource, Anthropological Index Online, JSTOR, Project Muse та багато інших. Дослідники магістратури також мають доступ до інших місцевих бібліотек, таких як історична бібліотека Linen Hall Library, архівів, таких як нещодавно розширена Державна архівна служба Північної Ірландії (PRONI), а також ряду колекцій і музеїв, таких як Ольстерський музей і Ольстерський музей. Музей народного мистецтва і транспорту. Антропологія в Queen's також має власну кімнату для виступів з кількома інструментами з усього світу, а також оновлені лабораторії в Інституті пізнання та культури. Queen's має нещодавно відремонтовану аспірантуру. QUB посів 3-е місце серед 199 університетів у всьому світі та 2-е місце серед 44 університетів Великобританії для нашої Вищої школи.

Міжнародні експерти

  • Антропологія в QUB запропонувала основоположну програму з етномузикології з 1970-х років, коли цей предмет був представлений покійним професором Джоном Блекінгом. Студенти також отримають користь від роботи, проведеної в Інституті пізнання та культури (ICC), який є одним із перших у світі центрів досліджень у галузі пізнання та культури. Це міждисциплінарна галузь, що розвивається, у якій вчені прагнуть пояснити закономірності культурної стабільності та варіативності, використовуючи теорії та методи когнітивних та еволюційних наук. Антропологія посідає 2 місце у Великобританії (Guardian University Guide 2021) і 1 місце за інтенсивністю досліджень (Research Excellence Framework 2014). З 97,8% для загального задоволення! Ці результати демонструють виняткову якість роботи, виконаної співробітниками антропології та відповідними дослідниками нашої школи, багато з яких користуються міжнародною репутацією.

Студентський досвід

  • Виконання етнографічної польової роботи дасть вам реальні навички, які унікально цінуються серед роботодавців, і запропонує вам незабутні культурні та соціальні враження. У Times і Sunday Times Good University Guide 2021 антропологія посіла 5 місце у Великобританії за студентським досвідом.
  • Queen's посідає 22 місце у світовому рейтингу за міжнародними перспективами (Times Higher Education, World University Rankings 2020).
  • Queen's також входить до 75 найкращих університетів Європи за відмінним викладанням (Times Higher Education, 2019).

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання