Keystone logo
Queen's University Belfast MA English - Творче письмо
Queen's University Belfast

MA English - Творче письмо

Belfast, Великобританія

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 19 100 / per year *

На кампусі

* міжнародний збір

Введення

Якщо у вас є прихильність до творчого письма, якщо ви хочете розвивати свою мистецьку практику, розвивати свої професійні навички як автора та співпрацювати з яскравою творчою спільнотою Центру Шеймуса Хіні, то магістратура з англійської мови (творче письмо) для ви. Програма включає написання прози (художня література та творча нон-фікшн) та написання сценаріїв (екран та сцена), і пропонує вам вивчити всі ці способи написання, перш ніж вибрати спеціалізацію.

Вам доведеться досліджувати багато різних типів письма, розважати новими ідеями, читати з пригодами та реагувати із суворістю та щедрістю на роботи ваших колег-письменників. Ви розвиватимете свою практику як незалежного письменника та саморефлексивного учня протягом усього життя, а також створюватимете своє розуміння літературного ринку та комерційних аспектів літературного виробництва.

Вас навчатимуть досвідчені романісти, драматурги та сценаристи, відвідайте семінари з запрошеними авторами, видавцями, редакторами та агентами, а також сприяйте багатій традиції літературної творчості в Університеті Квінз, Белфаст.

Англійська мова - Creative Writing Highlights

Queen займає 2-е місце у Великобританії за креативне написання у Times і Sunday Times Good University Guide 2022.

Споруди світового класу

  • Центр Шеймуса Хіні є міжнародно визнаним центром передового досвіду літератури та центральною частиною літературної спільноти Північної Ірландії.

Міжнародні експерти

  • Студентів творчого письма викладають досвідчені, відомі автори, драматурги та сценаристи, а також багато видатних відвідувачів та партнерів.

Студентський досвід

  • Студенти мають доступ до семінарів із запрошеними авторами, видавцями, редакторами та агентами, а також мають широкий спектр можливостей представити свою роботу в друкованому вигляді та на виставі.

Карєрні можливості

Навчальний план

Прийом

Плата за навчання програми

Стипендії та фінансування

Про Школу

Запитання