Keystone logo
Queen's University Belfast М. А. Насильство, тероризм і безпека
Queen's University Belfast

М. А. Насильство, тероризм і безпека

Belfast, Великобританія

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 19 100 / per year *

На кампусі

* міжнародний збір

Введення

Політичне насильство, тероризм і громадянські конфлікти серйозно вплинули на життя мільйонів людей у всьому світі. Більше того, спадок 9/11, зростання таких груп, як ІДІЛ в Сирії та Іраку, і поява ультраправих груп на Заході поставили питання про природу, еволюцію, причини та наслідки недержавного політичного насильства. на передній план академічних, політичних, медіа та популярних дебатів. Подібним чином, заходи безпеки на ці виклики займають чільне місце в глобальній політиці. Уряди проводять стратегії безпеки, щоб зберегти порядок і захистити своїх громадян. Проте багато урядів також беруть участь у конфліктах та політичному насильстві, утримуючи владу та зберігаючи системну несправедливість.

Магістр насильства, тероризму та безпеки в Університеті Королеви в Белфасті надає вам інструменти для розуміння та критичної взаємодії з цими проблемами. Він надає вам основи та найсучасніші дослідження та методології в галузі досліджень тероризму, досліджень безпеки та аналізу конфліктів. Ця програма допомагає студентам розвинути критичний та аналітичний підхід до вивчення використання політичного насильства та тероризму в історії та сучасному світі. Магістр насильства, тероризму та безпеки також кидає виклик загальноприйнятій мудрості та відкриває дискусію про роль насильства у відношенні політичної влади наприкінці 20-го та на початку 21-го століть. Він оцінює відповіді держави на загрозу тероризму та виклик безпеці.

Ця програма надає вам необхідні навички та глибокі знання теорій і проблем у сферах насильства, безпеки та тероризму для розвитку кар’єри на будь-якому етапі, починаючи від студентів, які отримують ступінь бакалавра, без попереднього професійного досвіду. для тих, хто прагне постійного професійного розвитку. Ця програма дає змогу розширити свої горизонти, забезпечуючи конкурентну перевагу на глобальному ринку випускників у багатьох сферах, таких як сектор безпеки, включаючи розвідувальні служби, державні установи та державні установи, військові, НУО, наукові кола, бізнес та корпорації та ЗМІ серед багатьох інших можливостей.

Основні моменти насильства, тероризму та безпеки

Ця програма пропонує унікальну можливість розвинути свої знання, розуміння, навички, які можна передати, та критичну взаємодію з центральними проблемами вивчення політичного насильства та тероризму, а також відповіді держави на ці виклики.

Глобальні можливості

  • Розташований у Белфасті, Північна Ірландія, ми пропонуємо нашим студентам унікальну можливість отримати доступ до спільноти, яка раніше була викликана насильством, тероризмом та безпекою, та взаємодіяти з ними в рамках програми навчання. Наші студенти мають можливість жити та навчатися в постконфліктному середовищі з доступом до запрошених лекторів, які були залучені до конфлікту в Північній Ірландії, мирного процесу, а також дослідників, політиків до колишніх комбатантів.

Об'єкти світового класу

  • Кампус Queen's University Belfast є центром культури Белфаста, а також його мистецтва та соціальних сцен. Ми пишаємося тим, що є частиною жвавого космополітичного міста, яке може похвалитися яскравим соціальним життям і багатою культурною спадщиною. Бібліотека МакКлея, яка була відкрита в 2009 році, поєднує найкращі риси традиційної бібліотеки з найновішими технологіями. Він об’єднує в одному місці різноманітні бібліотеки, комп’ютерні та медіа-послуги, а також пропонує навчальні приміщення, придатні для спокійного навчання та роботи в групах. Queen's University Belfast є членом Russell Group, який поєднує передовий досвід у науковій та освітній діяльності з орієнтацією на студентів.
  • У нас вища школа світового рівня. Вища школа є ексклюзивним центром для аспірантів, який цінує потреби наших студентів. Queen's зайняв 3-е місце з 199 університетів у всьому світі та 2-е з 44-х британських університетів у нашій аспірантурі.

Всесвітньо відомі експерти

  • Наші викладачі мають світовий авторитет як експерти у своїй галузі. Вони регулярно взаємодіють з політиками, урядами штатів та галузевими суб’єктами, надаючи експертні поради та досвід у цій галузі. Ми також маємо чудові зв’язки з нашими науково-дослідними інститутами, такими як Інститут глобального миру, безпеки та правосуддя Мітчелла. Queen's входить до 75 найкращих університетів Європи за відмінне викладання (Times Higher Education, 2019). Політика зайняла 1-е місце у Великобританії за інтенсивністю досліджень (Повний посібник з університету, 2021). Queen's займає 14 місце у Великобританії за якістю досліджень (довідник Times і Sunday Times Good University 2020).

Студентський досвід

  • Розташований у Белфасті, Північна Ірландія, ми пропонуємо нашим студентам унікальну можливість отримати доступ до спільноти, яка раніше була викликана насильством, тероризмом та безпекою, та взаємодіяти з ними в рамках програми навчання. Наші студенти мають можливість жити та навчатися в постконфліктному середовищі. Ми також проводимо численні заходи та запрошені лектори, які були залучені до конфлікту в Північній Ірландії, мирного процесу, а також дослідників, політиків до колишніх комбатантів. Ми пропонуємо факультативну позакласну екскурсію до Брюсселя, організовану нашими партнерами в Левенському інституті, де студенти спілкуються з експертами з боротьби з тероризмом, спеціалістами з питань безпеки в НАТО, Комісії ЄС та різних неурядових організаціях. Ця необов’язкова додаткова функція субсидується, але спричиняє деякі додаткові витрати. Наша програма залучає лауреатів міжнародних нагород найвищого рівня, включаючи вчених Маршалла та Мітчела. Навчайтеся зі студентами-однодумцями з різного досвіду в VTS. Деякі з наших студентів мають попередній досвід роботи в ООН, національній поліції, військових та багатьох інших, перш ніж приїхати вчитися до нас. Навчайтеся зі студентами-однодумцями з різного походження.

Карєрні можливості

Навчальний план

Прийом

Плата за навчання програми

Стипендії та фінансування

Про Школу

Запитання