Keystone logo
Queen's University Belfast - Faculty of Arts, Humanities and Social Sciences Магістр антропології
Queen's University Belfast - Faculty of Arts, Humanities and Social Sciences

Магістр антропології

Belfast, Великобританія

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Jun 2024

GBP 19 100 / per year *

На кампусі

* Північна Ірландія та Республіка Ірландія: £6650 | Англія, Шотландія або Уельс: £7470 | Інші та міжнародні ЄС: £18 200

Введення

Антропологія MA призначена для того, щоб надати студентам міцну основу в принципах і методах антропології. Він пропонує можливість вивчати інноваційні модулі, які викладають провідні експерти в ключових антропологічних галузях, включаючи конфлікти та кордони, релігію, пізнання та культуру, бізнес та стійкість, матеріальну культуру та мистецтво, міграцію та діаспори, антропологію Ірландії, відносини людини та тварин та крос-культурне дослідження емоцій. Антропологія в Queen's також має видатну історію в етномузикології, міжкультурному вивченні музики.

Навчання в магістратурі здійснюється на основі досліджень і базується на теоретичній роботі наших співробітників у цих областях, а також на регіональному досвіді, включаючи дослідження в Індії, Пакистані, Австралії, Африці, на Близькому Сході, Японії, Чехії, Греції, Кіпрі, Туреччині , Великобританія та острів Ірландія. Антропологія в QUB займає 2 місце у Великобританії (Guardian University Guide 2021) і 1 місце за інтенсивністю досліджень (Research Excellence Framework 2014). З 97,8% для загального задоволення!

Наша магістерська програма з антропології досліджує поточні дебати у вивченні культур і суспільств і пропонує спеціальні знання та передові навички для низки конкурентоспроможних кар'єр або подальшого навчання на рівні доктора філософії. Вивчення антропології на післядипломному рівні поєднує в собі глибоке розуміння людської різноманітності та критичної соціальної теорії з практичним навчанням у проведенні обґрунтованих етнографічних досліджень.

Вивчення антропології в Queen's дає вам можливість планувати та проводити польові дослідження в будь-якій точці світу. Під керівництвом досвідчених керівників студенти розробляють оригінальні проекти серед різних груп людей по всьому світу. Виконання етнографічної польової роботи дасть вам реальні навички, які унікально цінуються серед роботодавців, і запропонує вам незабутні культурні та соціальні враження. У той же час Белфаст і острів Ірландія, загалом, пропонують унікальні місця для проведення локальних досліджень з більшості тем, що становлять антропологічний інтерес, включаючи трансформацію конфліктів і розбудову миру, релігію, кордони, мистецтво та творчість, ідентичність, етнічну приналежність і націоналізм, матеріали культури та антропології, що займається політикою.

Вивчення антропології - це чудовий спосіб залучитися до сучасних проблем і отримати широкий спектр критичних і прикладних навичок, дуже актуальних у глобально взаємопов'язаному світі. Студенти магістратури в нашій програмі вчаться відкривати та розуміти людські суспільства та культури, а також працювати у співпраці з людьми в їхніх місцях та спільнотах.

Ця програма надає студентам можливість працювати в центрі антропологічних досліджень і досліджень у Північній Ірландії. Наш персонал і програми мають давні зв’язки з низкою місцевих і міжнародних організацій, НУО та громадських груп. Життя аспірантів з антропології зосереджено навколо щотижневого семінару для аспірантів з антропології та регулярних науково-дослідних семінарів з антропології, а також регулярних заходів в Інституті пізнання та культури, Інституті ірландських досліджень та Інституті глобального миру, безпеки та справедливості сенатора Джорджа Дж. Мітчелла.

Глобальні можливості

Вивчення антропології в Queen's дає вам можливість планувати та проводити польові дослідження на місцевому рівні чи в будь-якій іншій точці світу. Під керівництвом досвідчених керівників студенти розробляють оригінальні проекти серед різних груп людей по всьому світу.

Галузеві посилання

Наші співробітники та програми мають давні зв’язки з низкою зацікавлених сторін та бенефіціарів, включаючи національні та міжнародні урядові та неурядові організації, транскордонні та громадські групи, фахівців у галузі мистецтва, музики та музеїв, а також політиків та політиків . Ми цінуємо досягнення наших студентів і пропонуємо можливості для розміщення та стажування в нашому дисертаційному модулі, який запрошує студентів брати участь у роботі вдома чи за кордоном. Деякі з наших студентів успішно пройшли навчання через Science Shop.

Розвиток кар'єри

Вивчення антропології - це чудовий спосіб залучитися до сучасних проблем і отримати широкий спектр критичних і прикладних навичок, дуже актуальних у глобально взаємопов'язаному світі. У Times і Sunday Times Good University Guide 2021 антропологія посіла 3 місце у Великобританії за перспективами вищої освіти. Аспіранти Queen отримують виняткові переваги. Унікальні ініціативи, такі як Degree Plus і Researcher Plus, зміцнюють наше прагнення до працевлаштування, тоді як інноваційні лідерські та виконавчі програми, поряд із чудовою інтеграцією з бізнес-експертами, допомагають нашим студентам отримати ключові керівні позиції як на національному, так і на міжнародному рівнях. Queen's входить до 140 найкращих у світі перспектив для випускників (QS Graduate Employability Rankings 2020).

Прийом

Навчальний план

Рейтинги

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Зручності

Про Школу

Запитання