Keystone logo
Queen's University Belfast - Faculty of Arts, Humanities and Social Sciences Магістр англійської мови - творче письмо
Queen's University Belfast - Faculty of Arts, Humanities and Social Sciences

Магістр англійської мови - творче письмо

Belfast, Великобританія

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Sep 2024

GBP 19 100 / per year *

На кампусі

* Північна Ірландія та Республіка Ірландія: £6650 | Англія, Шотландія або Уельс: £7470 | Інші та міжнародні ЄС: £18 200

Введення

Магістр англійської мови (творче письмо) фокусується на прозі та написанні сценаріїв; Заявники, які цікавляться написанням віршів, направляються до Pg Dip in Poetry: Creativity and Criticism.

Програма розроблена, щоб допомогти вам розвинути свої літературні навички та техніку, дозволити вам розвиватися як незалежного письменника та саморефлексивного учня протягом усього життя та надати вам широке розуміння літературного ринку та комерційних аспектів літературного виробництва.

Вас навчатимуть досвідчені романісти, драматурги та сценаристи, відвідайте семінари з запрошеними авторами, видавцями, редакторами та агентами, а також матимете різноманітні можливості представити свою роботу.

Всесвітньо відомі експерти

Студентів творчого письма викладають досвідчені романісти, драматурги та сценаристи, і нам пощастило залучити співробітників з міжнародними профілями.

Студентський досвід

Студенти мають доступ до семінарів із запрошеними авторами, видавцями, редакторами та агентами, а також мають низку можливостей представити свою роботу, зокрема на аспірантській конференції Common Ground, яку щороку проводить Школа мистецтв, англійської мови та мов.

Прийом

Навчальний план

Рейтинги

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Зручності

Про Школу

Запитання