© Queen's University Belfast
Queen's University Belfast - Faculty of Arts, Humanities and Social Sciences

Queen's University Belfast - Faculty of Arts, Humanities and Social Sciences

Queen's University Belfast - Faculty of Arts, Humanities and Social Sciences

Введення

Ласкаво просимо на факультет мистецтв, гуманітарних і соціальних наук Королівського університету в Белфасті. Ми є динамічною спільнотою всесвітньо визнаних дослідників, вчених і студентів, які прагнуть створити та підтримувати сучасне та значуще місце пов’язаного навчання. Ми відкриті для всіх талантів, вітаємо виклики та зміни та прагнемо використовувати наш предметний досвід, щоб змінити життя на місцевому, національному та міжнародному рівнях.

На факультеті навчається майже 10 500 студентів і понад 700 викладачів і допоміжного персоналу, які працюють у наших п’яти школах – мистецтв, англійської мови та мов; історія, антропологія, філософія та політика; Закон; управління; і соціальних наук, освіти та соціальної роботи, а також в Інституті глобального миру, безпеки та справедливості сенатора Джорджа Дж. Мітчелла. Наші колеги та студенти займаються різноманітною діяльністю, включаючи провідні світові дослідження та навчання, що змінює життя. Ми сподіваємося, що ви захочете бути частиною нашої роботи: у нас є майже 150 програм бакалаврату та аспірантури, а також багато складних можливостей докторантури, тож точно знайдеться те, що задовольнить ваші потреби та амбіції.

Ми пишаємося роботою наших студентів і співробітників, яка була визнана багатьма іншими за її якість і відданість роботі, яка робить. Будучи членом Russell Group, Queen's University Belfast є одним із 24 провідних університетів Великої Британії, який надає студентам освіту світового класу, підкріплену дослідженнями світового рівня. Queen's – справді міжнародний університет, оскільки наші дослідники тісно співпрацюють із більш ніж 250 університетами в усьому світі та ще більшою кількістю компаній і агентств у Белфасті та за кордоном. Ці мережі та співпраця інформують про наші програми та пропонують студентам чудові можливості навчатися разом із міжнародними однолітками та партнерами.

Отже, маючи величезний спектр можливостей для бакалаврату та післядипломної освіти, а також яскраву культуру післядипломних досліджень, я знаю, що ви побачите, що мистецтво, гуманітарні та соціальні науки в Університеті Королівського Белфаста кинуть вам виклик і надихнуть, а також озброять вас першокласні навички та знання, щоб досягти успіху в обраній професії.

Нола Хьюітт-Дандас
Про-віце-канцлер

Інтелектуальна електростанція

Охоплюючи все: від традиційних гуманітарних і соціальних предметів до передових областей у творчому мистецтві та прикладних професійних дослідженнях.

Понад 40 відсотків наших досліджень входять до 25 відсотків найкращих у відповідній предметній галузі, а ще 40 відсотків — до 50 відсотків найкращих на національному рівні.

Культура співпраці

Наше міждисциплінарне середовище дає студентам з усіх галузей можливість взаємодіяти з академічними лідерами та брати участь у їхніх дослідженнях.

Сфери помітної досконалості включають творче написання, Sonic Arts, глобальні фінансові ринки, благополуччя дітей, бідність і соціальне відчуження, письмовий та усний переклад і спільну освіту.

Розташування

  • Belfast

    University Road, Belfast Northern Ireland, BT7 1NN, , Belfast

Програми

Запитання