Queen's University Belfast

Queen's University Belfast

Queen's University Belfast

Введення

Queen's University Belfast - один з провідних університетів Великобританії та Ірландії з відмітною спадщиною та історією.

Заснований у 1845 році як Queen's College Belfast, ми стали незалежним університетом у 1908 році. Сьогодні не дивно, що університетські предмети регулярно входять до 200 найкращих у світі (QS world rankings 2022). Університет входить до числа 170 найкращих у світі за перспективами випускників (QS Graduate Employability Rankings 2022) і є членом Russell Group британських університетів із інтенсивними дослідженнями, поєднуючи передовий досвід у дослідженнях та освіті з орієнтованим на студента духом.

Кампус Queen's знаходиться в центрі Белфаста в Північній Ірландії, який має найнижчу вартість життя у Великобританії (Mercer Cost of Living City Ranking 2021), що робить його більш доступним варіантом для студентів.

Освіта та досвід студентів світового класу

Queen's пропонує освіту світового рівня, яка готує наших студентів до лідерства та громадянської позиції у глобальному суспільстві.

Наші натхненні випускники включають видатних вчених, лауреатів Нобелівської премії - таких як Сеймус Хейні та Дейвид Трімбл - та впливових лідерів, які роблять вплив у Північній Ірландії та в усьому світі.

Програми орієнтовані на підготовку студентів до майбутнього працевлаштування. Студенти не тільки вивчають основний академічний матеріал від співробітників, які перебувають на передньому краї своєї дисципліни, але також вчаться застосовувати його на практиці через практичні семінари та практичні заняття, гарантуючи, що після закінчення навчання студенти готові стати наступним поколінням лідерів галузі.

Лідери інновацій та впливу

Queen's є рушієм інновацій і талантів, заснованих на досконалості. Ми пов’язані зі стратегічними партнерствами в усьому світі, що допомагає нам розширити наш вплив на широке суспільство на місцевому, національному та глобальному рівні.

Ми є лідерами за комерційним впливом і маємо загальний 5-річний дохід від інтелектуальної власності (2014-15-2018-2019 рр.) понад 80 млн фунтів стерлінгів. З 1985 року ми створили понад 100 виділених компаній, включаючи 3 ПЛК. Kainos, Andor Technology і Fusion Antibodies були відкриті на Лондонській фондовій біржі.

Ми займаємо перше місце у Великобританії за впливом на підприємницьку діяльність (Octopus Ventures, 2020), а звіт London Economics за 2018 рік показав, що Queen's вносить 1,9 мільярда фунтів стерлінгів в економіку Великобританії, наймаючи 3700 співробітників і підтримуючи ще 2750 робочих місць у Великобританії.

Глобальне та інклюзивне університетське співтовариство

Queen's займає 17 місце у світі за міжнародним світоглядом (Times Higher Education World University Rankings 2022) і приваблює світових талантів у Белфаст.

Зараз у нас є співробітники та студенти з понад 80 країн, що допомагає створити мультикультурний та яскравий кампус. Вони приєднуються до університету, який прагне залучати, утримувати та розвивати найкращі глобальні таланти в середовищі, яке дозволяє їм повністю реалізувати свій потенціал.

Інноваційне, привітне та інклюзивне місце для роботи та навчання, Queen's є лідером у галузі гендерної рівності та різноманітності та наразі має престижну срібну нагороду Athena Swan. Університет також має 14 шкільних нагород, серед яких 3 золоті, 6 срібних та 5 бронзових.

Team work, work colleagues, working together
Annie Spratt / unsplash

Інвестування в майбутнє

Дев'ятий найстаріший університет Великобританії, Queen's поєднує свою горду спадщину з передовими зручностями для найкращого досвіду університетського життя.

Наші інвестиції у розмірі 700 мільйонів фунтів стерлінгів у приміщення перетворюють кампус університету, розширюючи середовище, яке стимулює, забезпечує та підтримує освіту та дослідження світового рівня.

За останні десять років університет інвестував значні кошти, щоб забезпечити чудові умови для своїх студентів і співробітників. Це включало розвиток найсучаснішої аспірантури, яка є домом для процвітаючої спільноти аспірантів; відзначена нагородами бібліотека МакКлея; Будинок інформатики; юридична школа; та Інститут експериментальної медицини Wellcome-Wolfson. Університет також інвестував у спортивні споруди, нові спеціально побудовані студентські приміщення в центрі міста Белфаст і абсолютно новий студентський центр, який планується відкрити до кінця літа 2022 року і готовий для студентів у вересні 2022 року.

Дослідження, які формують світи

Університет Королеви в Белфасті має глобальні зв’язки та мережу з провідними університетами по всьому світу та займає 24 місце у Великобританії за потужністю досліджень (REF 2021/ Times Higher Education).

Ми продовжуємо розвивати дослідження для формування світів, зосереджуючись на п’яти ключових сферах. Забезпечення здорового способу життя для всіх шляхом розробки рішень і методів лікування захворювань; допомога у створенні трансформаційної та стійкої економіки для майбутніх поколінь; що веде до безпечно підключеного інтелекту та AI та революції даних. Ми перебуваємо на передньому краї створення стосунків між людьми та довкіллям, орієнтованих на майбутнє; і продовжить нашу значну історію досвіду у вирішенні конфліктів та побудові інклюзивних та згуртованих спільнот.

Посідає 24 місце у Великій Британії в рейтингу Research Power

Ми думаємо далеко вперед і будемо продовжувати керувати та формувати дослідження, щоб допомогти підтримувати працездатне середовище та суспільство.

88% наших досліджень було оцінено як провідні у світі та відмінні на міжнародному рівні, 99% нашого дослідницького середовища було оцінено як провідне або відмінне на міжнародному рівні, і ми займаємо 24 місце у Великобританії за дослідницькою потужністю (REF 2021/ Times Higher Education) .

Taken in the foothills of Mount Slemish at sunrise in May a few years back, long before CoVID.
Brian Hamill / unsplash

Легендарна краса Північної Ірландії

Queen's University розташований у Белфасті, столиці Північної Ірландії.

У місті, в основі якого інновації, технологічні досягнення проникають у кожен сектор, допомагаючи підвищити нашу конкурентоспроможність на світовій арені. Белфаст входить у 10 кращих у світі цифрових економік майбутнього – єдине місто Великобританії за межами Лондона, яке входить до списку (fDi Intelligence за Financial Times, 2018) і був визнаний одним із 15 найдружніших міст у Європі (Condé Nast Traveller, Readers' Choice Awards 2021).

Це одне з наймодніших, яскравих і доступних міст Європи, яке славиться своєю енергією та багатим культурою та історією. Приголомшливий кампус Queen знаходиться в кварталі королеви Белфаста з кафе, барами, ресторанами, чудовими магазинами та розважальними закладами (Повний довідник з університету 2022).

Рейтинги

Університетські предмети регулярно входять до ТОП-200 у світі (QS world rankings 2022).

Університет входить у 170 найкращих у світі перспективних випускників (QS Graduate Employability Rankings 2022).

Queen's займає 17 місце у світі за міжнародним світоглядом (Times Higher Education World University Rankings 2022).

Університет Королеви в Белфасті займає 24 -е місце у Великобританії за дослідницькою потужністю (REF 2021/ Times Higher Education).

Статистика

Лідери інновацій та впливу

Queen's є рушієм інновацій і таланту, заснованого на досконалості. Ми маємо глобальні зв’язки та мережу стратегічних партнерств по всьому світу, що допомагає нам розширити наш вплив на ширше суспільство на місцевому, національному та глобальному рівнях.

Ми є лідерами за комерційним впливом і маємо загальний дохід від інтелектуальної власності за 5 років (2014-15 до 2018-19) понад 80 мільйонів фунтів стерлінгів. З 1985 року ми створили понад 100 компаній, що відокремлюються, у тому числі 3 ПЛК. Kainos, Andor Technology і Fusion Antibodies були розміщені на Лондонській фондовій біржі.

Ми займаємо перше місце у Великій Британії за підприємницьким впливом (Octopus Ventures, 2020), а у звіті London Economics за 2018 рік встановлено, що Queen's робить внесок в економіку Великої Британії на 1,9 мільярда фунтів стерлінгів, нараховуючи 3700 співробітників і створюючи ще 2750 робочих місць по всій Великобританії.

  Особливості кампусу

  Інвестиції в майбутнє

  Дев'ятий найстаріший університет Великобританії, Queen's, поєднує свою горду спадщину з передовими можливостями для найкращого досвіду університетського життя.

  Наші інвестиції в об’єкти в розмірі 700 мільйонів фунтів стерлінгів трансформують кампус університету, розширюючи середовище, яке стимулює, уможливлює та підтримує освіту та дослідження світового рівня.

  За останні десять років Університет інвестував значні кошти, щоб забезпечити чудові умови для своїх студентів і співробітників. Це включало розвиток сучасної вищої школи, яка є домом для процвітаючої аспірантської спільноти; відзначена нагородами бібліотека МакКлея; корпус інформатики; школа права; та Інститут експериментальної медицини Велкома-Вольфсона. Університет також інвестував у спортивні споруди, нове спеціально побудоване студентське житло в центрі міста Белфаст і абсолютно новий студентський центр, який планується відкрити до кінця літа 2022 року, готовий для студентів у вересні 2022 року.

   Акредитації

   Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

   English Language Requirements

   Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

   Розташування

   • Belfast

    University Road, BT7 1NN, Belfast

   Програми

   Запитання