Keystone logo
© Eva Dang
QA Higher Education - Middlesex University

QA Higher Education - Middlesex University

QA Higher Education - Middlesex University

Введення

Центри Університету Міддлсекс у Лондоні, Голборні, Бірмінгемі та Манчестері працюють у партнерстві між Університетом та QA Higher Education.

Студенти можуть обирати ступінь бакалавра в галузі бізнесу, що спеціалізується на галузі охорони здоров’я, або бухгалтерського обліку бізнесу в центральних центрах навчання. Ці ступені пропонуються як традиційні трирічні програми, так і з додаванням початкового року заснування для додаткового навчання та академічної підтримки. Для студентів, які повинні відповідати навчанню за будь-якими існуючими зобов’язаннями, вибирайте між денним та вечірнім та розкладом занять на вихідних.

Ці пропоновані програми - це програми та кваліфікації університету Middlesex, розроблені, оцінені та забезпечені якістю Middlesex, але надаються партнером та партнером.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Hendon

    The Burroughs, NW4 4BT, Hendon

    Запитання