Keystone logo
Prairie View A&M University

Prairie View A&M University

Prairie View A&M University

Введення

Про PVAMU

Заснована в 1876 році, Prairie View A & M University є другим найстарішим державним вищим навчальним закладом в штаті Техас. З усталеною репутацією для виробництва інженерів, медсестер і педагогів, PVAMU пропонує ступінь бакалавра в 50 академічних спеціальностей, 37 магістрів і чотири докторських програм ступеня через дев'ять коледжів і шкіл. Член системи Texas A & M University, Університет присвячений виконанню своєї гранту землі місію досягнення передового досвіду в галузі викладання, наукових досліджень і обслуговування.

Основні цінності

Доступ і якість

Prairie View A & M University забезпечить рівних освітніх можливостей для більшого числа осіб з необслуговуваних і груп населення, які проживають в основному серед економічно і соціально обійдена в суспільстві; Крім того, університет буде надавати освітні програми, призначені для підготовки все закінчив, щоб успішно конкурувати в аспірантурі і професійних школах, а також в робочій силі.

Різноманітність

Prairie View A & M University збереже свою прихильність на роботу, вступити, навчати і аспірантів, а також на роботу і заздалегідь викладачів і співробітників незалежно від віку, етнічної приналежності, статі, національного походження, соціально-економічний фон, або педагогічно нерідного гандикапом; Крім того, університет буде пропонувати виклики як Обдарованість і під підготовленим, які вступають до коледжу з можливістю, але без коледжу готових досягнень.

керівництво

Prairie View A & M University стимулюватиме, ініціювати та здійснювати програми і послуги як надихати і направляти студентів, викладачів і співробітників у розвитку їх впевненості в собі, самодисципліна, і інші реквізити, щоб стати успішними лідерами у своїй професії і в їх громадах ; Крім того, університет буде пропонувати кампусу основі і дистанційного навчання програми для підвищення життєвих можливостей для осіб, які перебувають в його зонах обслуговування.

Релевантність

Prairie View A & M University реагуватиме на потребу в висококваліфікованих грамотних, технологічно компетентних випускників освічених, щоб досягти успіху в робочій силі 21-го століття; Крім того, університет буде розширювати продукцію своїх досліджень і обслуговування для вирішення проблем і вирішувати такі проблеми, як насильство, жорстоке поводження і зловживання; зловживання наркотиками і алкоголем; психічне, фізичне, психологічне і зневага; екологічна несправедливість; та інші форми громадського дисонансу, поставити під загрозу якість життя громадян.

Соціальна відповідальність

Prairie View A & M University сприятиме активній участі в конструктивному соціальних змін за допомогою волонтерства, лідерства та громадянських дій з боку своїх викладачів, співробітників і студентів; Крім того, університет буде використовувати канали для впливу на державну політику на місцевому, державному, національному та міжнародному рівнях.

Місія

Prairie View A & M University є державним допомогу, громадських, всеосяжного надання землі вищим навчальним закладом. Університет був призначений в 1984 році поправки до Конституції Техасу як "установа першого класу". Він призначений для досягнення переваги і значущості в області навчання, досліджень і обслуговування. Він прагне вкладати кошти в програми і послуги, які стосуються питань і проблем, що впливають на різних етнічних і соціально-економічне населення Техасу і суспільства в цілому, включаючи глобальну арену.

Університет прагне забезпечити високу якість освітнього досвіду для студентів, які, після завершення бакалаврів, магістрів, або докторантурі, мають самодостатність і професійних компетенцій. Досвід проникнуть цінностями установи, включаючи, але не обмежуючись ними, доступності та якості, відповідальності, різноманітність, керівництва, актуальності та соціальної відповідальності.

Розташування

  • Prairie View

    FM 1098 Rd & University Dr,, 77446, Prairie View

Запитання