Purdue University College of Science

Purdue University College of Science

Purdue University College of Science

Введення

Науковий коледж Університету Пердю прагне наполегливо шукати математичні та наукові знання, які складають саму основу інновацій. Близько 350 професорсько-викладацького складу проводять наукові дослідження, що змінюються у світі, і забезпечують трансформаційну освіту для понад 1200 аспірантів та 4300 студентів. Ми - спільнота учнів, яка розробляє практичні рішення найскладніших викликів на сьогодні за допомогою програм в галузі наук про життя, фізичних наук, обчислювальних наук, математики та науки про дані.

Науковий коледж Університету Пердю охоплює фізичні науки, науки про життя, обчислювальні науки, математику та науку даних. Ми є спільнотою викладачів, учнів та лідерів у наполегливих пошуках наукових та математичних знань, що ведуть до інновацій.

Вчені Пердю внесли зміни в історію відкриттів та винаходів. Так було з 1875 року, коли першим ступенем, присудженим Університетом Пердю, був ступінь бакалавра - хімії.

Сьогодні широка сфера науки в Пердью - це наша сила. Наші викладачі та студенти працюють над вдосконаленням охорони здоров’я завдяки вдосконаленій діагностиці та індивідуальній медицині, пошуку темної матерії, вдосконаленню методів штучного інтелекту, розширенню меж дослідження Марса та пошуку шляхів до стійкості в умовах, що швидко змінюються.

Керівництво наших відомих вчених та дослідників створило культуру відкриттів та інновацій у коледжі. Існує сподівання, що знання будуть передані, і що студенти, як студенти, так і аспіранти, будуть залучені до досліджень.

Будучи першим у США кафедрою обчислювальної техніки (1962 р.), Коледж продовжує лідирувати в галузі даних, інформаційної безпеки, програмування, мереж, баз даних та програмного забезпечення.

Коледж забезпечує фундаментальну науку та математику для студентів Перду з усіх спеціальностей. Усі студенти розвивають важливе розуміння науки та навички критичного мислення, що допоможе прийняти рішення протягом усього життя.

Розташування

  • West Lafayette

    North University Street,150, 47907, West Lafayette

    Запитання