Psychologische Hochschule Berlin

Psychologische Hochschule Berlin

Psychologische Hochschule Berlin

Введення

В якості приватного незалежного університету Психологічного університету Берліна є благодійним актом. Всі програми акредитовані Сенатом освіти, молоді та науки, апробація навчання з Державного Управління охорони здоров'я та соціальних справ у Берліні. Навчання і розвиток науки, Психологічний інститут Берліна пропонує психотерапію навчання, додаткові ступені магістра і м.н. Психологія. Вивчення інтегрованого навчання психотерапії може бути завершено в психодинамическими звуці або поведінкової терапії та дитячої та підліткової психотерапії. Обмін процес поперечних навичок має велике значення для PHB і являє собою важливий момент в навчальні програми всіх навчальних і навчальних програм.

Професори в курсах є практичними , а також активною участю в наукових дослідженнях і являють собою вимогу Scientist Практик. Студенти беруть активну участь в існуючих науково - дослідних проектах і підтримують свої власні дослідницькі проекти. Завдяки співпраці з іншими університетами та докторських проекти можуть бути реалізовані в будинку.

З одного погляду

 • Дослідження методу Cross (TP і VT)
 • Вивчення і навчання в психотерапії в будинку
 • Малий семінар група колегіальна атмосфера
 • Персональне увагу Організація досліджень
 • Підтримка участі в конгресах і нарадах
 • Практичне навчання в нашій психотерапевтичної швидкої допомоги
 • Дослідження в галузі вищої швидкої допомоги
 • Відмінне розташування в центрі Берліна, недалеко від площі Александерплац безпосередньо на Köllnischen парку і річки Шпрее

Вивчення і підготовка пропозиції

 • Послідовні дослідження: M.Sc. психологія
 • Ступінь магістра; в юридичній психології
 • Післявузівської ступінь магістра психології та психотерапії сім'ї
 • Психотерапія навчання з програмою психотерапії інтегрованого магістра (VT або TP)
 • Діти і підлітки навчання психотерапії з програмою психологією інтегрованого магістра і психотерапією сім'ї

університет

Навчання, наукові дослідження і навчання в СТ зосереджені на області застосування психології. Психологи і психотерапевти запустили університет запустив зміцнити одну зв'язують науки і практику, а з іншого боку, щоб підтримати передачу досліджень в суспільство. Відповідно до цього кредо PHB хоче навчити наступне покоління психологів і психотерапевтів із сильною науковою і глибокої практичною значущістю. На додаток до вивчення і професійної підготовки та навчання і конференцій для психологів та психотерапевтів в розкладі програми ПГБ є. Інші курси в різних областях застосування психології та B.Sc. Психологія знаходиться в стадії будівництва.

У співпраці з Інститутом підвищення кваліфікації Берлінської академією психотерапії (БАТ), німецький навчальний інститут психологія Академія (ДП) і Професійною Асоціацією німецьких психологів і психотерапевтів (БПР) є ПГБ в центрі освітньої мережі для навчання і безперервної освіти і забезпечує координаційний центр для професійних інтересів психологів і психотерапевтів в різних сферах діяльності.

акредитація

Курси Психологічний Психотерапія в поведінкової терапії (КПТ) або психодинамической звуку (TP), сімейної психології та судової психології акредитовані Сенатом освіти, молоді та науки. Ступінь програми Психологія нового господаря був заснований на рекомендаціях німецького суспільства психології, розробленої і затвердженої Державним управлінням охорони здоров'я та освіти. Випускники психології Майстер програми в ПГБ відповідають Zulassungsvoraussetzuungen для підготовки психотерапевтів. Курс Психологічний Психотерапія акредитована в обох процесах зосередитися на (поведінкової терапії та глибинної психології на основі психотерапії) Крім того, для ACQUIN, а також курсу юридичної психології магістра.

У затвердження варіанти ПГБА в психологічній психотерапії (VT або TP) і в дитячому та підлітковому психотерапії отримала акредитацію Національної ради охорони здоров'я і соціальні справи Берліна.

Розташування

 • Berlin

  Psychologische Hochschule Berlin Am Köllnischen Park 2, 10179, Berlin

Запитання