Keystone logo
Protestant Theological University

Protestant Theological University

Protestant Theological University

Введення

Богословський університет протестанти (PThU) є університетом для теології на основі релігійної точки зору життя, який знаходиться в Амстердамі і Гронінгена. PThU спрямована на глибоке і відповідного богословської освіти і наукових досліджень в зв'язку з подіями в вірі, церкви і християнства в усьому світі. Робота в університеті натхненний його тісному зв'язку з церквою і чарівності для того, що віра робить з людьми - в явному вигляді, включаючи особисту віру своїх співробітників і студентів.

Вчинені тип богословській практиці

PThU виступає за вчинене академічної богословської практиці з особливою відповідальністю за протестантської традиції. Провідна структура є канцелярська і соціальної актуальності сьогодні, глибоких знань і розробка джерел і повагу до традицій.

Освіта для служіння протестантської церкви в Нідерландах

Протестантський Богословський університет має багаторічний досвід роботи з освітою для служіння. PThU пропонує офіційне освіту для міністерства, визнаного Протестантської Церкви в Нідерландах, як для парафіяльних і скотарських міністрів охорони здоров'я. Він також пропонує пост-академічну освіту міністрам і конторських працівників. Для отримання додаткової інформації про протестантської церкви в Нідерландах см http://www.pkn.nl.

Ставлення до протестантської церкви в Нідерландах

Там існує взаєморозуміння між PThU і протестантської церкви в Нідерландах (PCN). PThU спирається на християнську віру в її роботі в галузі освіти і наукових досліджень. Відвідування до витоків та історії християнської віри, вивчення вірувань і конфесій церкви і відвідування до вчених віри і церковних праксису все зроблено в знак солідарності з традиціями, які об'єдналися в PCN. PCN включає в себе з PThU шляхом визначення вимог і цілей програм в галузі освіти і в формуванні тих, хто хоче бути прийнятий в якості пастирів в PCN. В адміністративному відношенні, це участь свідчить наглядової ради, на який покладено відповідальність керівництвом PThU ради під наглядом і в звітності перед Генеральною Синоду PCN.

Прагнення до суспільства

PThU хоче бути університет прагне до суспільства. Це інстанси на конференціях, навчально-днів і публікацій для широкої аудиторії. Таким чином, PThU сприяє з християнської традиції в суспільній дискусії по вірі, церкви і суспільства. Деякі з цих заходів ініціюються самим PThU, деякі інші.

Заснована в 2007 році

PThU прийшов в буття після злиття офіційних утворень для Міністерства традицій реформована і лютеранських. Коли PThU була створена, структура управління університетом моно-факультет вибрали. Члени наглядової ради призначаються Синоду Протестантської Церкви в Нідерландах. Це гарантує підключення PThU з церквою.

Організація

Виконавча рада Протестантський Богословський університет (PThU) керує Виконавча рада, який відповідає за контроль за підготовкою і здійсненням політики в галузі освіти і наукових досліджень університету. Крім того, Рада дбає про повсякденних завдань, пов'язаних з функціонуванням університету. Виконавча рада призначається спостережною радою. Ця Рада гарантує, що Рада дотримується зобов'язання, які відносяться до університету на основі правової та церковної влади в здійсненні своїх обов'язків і повноважень. Наглядова рада призначається Загальними Синодом Протестантської Церкви в Нідерландах. Виконавча рада надає допомогу в своїх обов'язків керуючого директора, директор освіти та Консультативної ради.

PThU International

Протестантська теологія є міжнародним за визначенням. Тому інтернаціоналізація розуміється як "процес інтеграції міжнародного, міжкультурного та / або глобальний вимір в мети, функції і доставки вищої освіти" є одним з ключових пріоритетів університету.

Міжнародний, англійська-вчив Майстер програми Теологія в Гронінгені, зі студентами з Європи, Азії, Африки та Океанії є наочним прикладом цих зусиль з інтеграції міжнародного та міжкультурного аспекту в освіті за допомогою реального міжнародного класу.

Але PThU також прагне сприяти справжнього міжнародного досвіду для голландських студентів в Гронінгені і Амстердам через програми мобільності студентів і на запрошення зарубіжних лекторів. Розвиваючи сендвіч PhDs і спільні програми докторантури університет також намагається сприяти інтернаціоналізації своєї докторської освіти.

В області наукових досліджень, інтернаціоналізація для PThU означає активну участь в міжнародних мережах і конференціях і публікації у відповідних міжнародних рецензованих журналах. Більш конкретно університет накопичив в останні роки сильну мережу міжнародно визнаних інститутів-партнерів в Європі, Північній Америці, Азії та Африці. Більш інтенсивне наукове співробітництво в місці зі стратегічними партнерами в Південній Африці, США, Ізраїлю і низки європейських країн.

Розташування

  • Amsterdam

    P.O. Box 7161 1007 MC Amsterdam The Netherlands, 1007, Amsterdam

  • Groningen

    Oude Ebbingestraat 25 9712 HA Groningen Postbus 11069 9700 CB Groningen, 9700, Groningen

    Запитання