Keystone logo
Prince Mohammad Bin Fahd University

Prince Mohammad Bin Fahd University

Prince Mohammad Bin Fahd University

Введення

68056_mecca-66970_640.jpg

Огляд

Будучи швидко зростаючим вищим навчальним закладом, університет Prince Mohammad bin Fahd University (PMU) створив історію з моменту її запуску. Цей університет з його надзвичайно інноваційним підходом, який надається студентам та надає освіту, дає студентам можливість досліджувати справжні шляхи вивчення та інновації, коли вони доглядають за їхніми майбутніми ролями як фахівці з хардкору.

ГУП зосереджує увагу на потребах, інтересах та вміннях студентів для сталого харчування. Зворотній зв'язок, а також вклади студентів оцінюються членами факультету PMU, які ретельно оцінюють рівень знань кожного студента. Такі кроки - навчити їх справжньої системи навчання.

Цей університет вітав новітні технології з моменту його створення. Він реалізував їх у методології викладання та розробці навчальних програм. Деякі технологічні досягнення - всебічне підключення до Інтернету, що полегшує доступ до електронної бібліотеки, онлайн-курсів (Blackboard), Dyned-лабораторій, онлайн-реєстрацію.

На сьогоднішній день PMU оснащений передовими технологіями, такими як розумні плати, потокове передавання телепередач та відеоконференції тощо, що є корисним для студентів, щоб вони могли бути зареєстровані на певних курсах, а також користуватися регулярними порадами або вказівками відповідних інструкторів в Інтернеті, сидячи в приватних будинках.

Студенти користуються сучасними можливостями в ГУП. Такі об'єкти призначені виключно для того, щоб допомогти їм нарешті піднятися і встати, аби прийняти глобальні виклики, які їм доведеться протистояти як професіоналам. Вони мали б кращі можливості для працевлаштування після закінчення ГУП, який пропонує ексклюзивні можливості.

Оскільки англійська стала єдиним носієм комунікації на міжнародному рівні, ГУП пропонує цю мову як основне середовище навчання. Кілька клубів та позакласної діяльності в університетському містечку ГУП є найкращими інструментами підвищення кваліфікації своїх студентів. Добре спланована організація, яка допоможе студентам у спілкуванні, командній роботі, критичному мисленні / вирішенні проблем, технологіях, професійних та лідерських навичках, є основними навичками, які PMU визначає як пріоритети для загального зростання студентів.

ГУП допомагає громаді студентів вибирати кращий кар'єрний шлях для більш світлого майбутнього. Теоретичні навчальні програми та їх практична оцінка за допомогою орієнтації та практичної підготовки підготують їх до відчуття себе вдома під час найму. Впевненість у собі, що розвивається під час навчання та поглиблених знань, готує студентів продавати себе добре продуманими і вражаючими резюме їх.

Різні інноваційні оцінки результатів навчання використовуються для оцінки інструментів розробки навичок, які відстежують ефективність і загальний прогрес учнів під час їх перебування в університеті.

Електронний портфель випускників у PMU доступний в Інтернеті, завдяки чому майбутні роботодавці можуть максимально використовувати їх для найму. Такі кроки пропонують як заробіток ступеня, так і на той самий момент досягнення досвіду роботи на номінальній основі.

PMU пропонує безліч особистих послуг, включаючи фінансову допомогу гідним студентам, окрім послуг з охорони здоров'я та консультування. Ці ініціативи пропонують найкращий комфорт у атмосфері для особистого та професійного зростання. ГУП рівною мірою сподівається надати передового досвіду в освіті у студентів, які навчаються, надаючи їм такі послуги.

Загальна довіра до ГУП, яку вона отримала з моменту створення, стала можливою завдяки сильній робочій силі - адміністративній команді, різноманітній факультетській силі, що беруть участь у розробці передової академічної сцені та допоміжних штабів, які допомагають владі надавати допомогу адміністрації університету в її системному русі.

TIEC (Техаський міжнародний освітній консорціум), як освітній консультант PMU, залучив провідних експертів з 32 американських університетів до академічного структурування PMU. Звичайно, у PMU тепер є можливість обіцяти і надати чудову освіту, щоб забезпечити майбутніх лідерів у своїх сферах навчання. Це знак для глобалізованої точки зору щодо освіти, яку приймає ФПУ.

68057_saudi-arabia-84015_640.jpg

Культура Саудівської Аравії

Тут багато аспектів життя, які сильно відрізняються від країни та культури, яку ви залишили. Ми вважаємо, що найважливішим кроком у налаштуванні вашого життя в Саудівській Аравії є вивчення деяких звичаїв та законів. Тоді ви станете комфортнішими у своєму новому середовищі. Як тільки ви ознайомитесь з культурними відмінностями, життя може бути дуже цікавим тут.

Ось деякі запропоновані "робити і не робити" для вашого власного комфорту та благополуччя.

Будь ласка…

Зберігайте відкритий розум щодо культурних та соціальних відмінностей, які ви спостерігаєте. Будьте гнучкі та відкриті до змін. Ви будете вдячні за новий досвід. Прийміть виклик жити в прекрасній, стародавній країні з багатим і захоплюючою історією.

 • Спробуйте навчитися та використовувати арабську мову.

 • Залишайтеся гнучким і намагайтеся пристосуватися до місцевих звичаїв. Наприклад:

 • Одяг: жінки повинні носити консервативний, вільний одяг. Якщо ви відчуваєте себе краще, коли носите Абаю, то робіть так.

 • Рамадан: це ісламський священний місяць, протягом якого мусульмани спостерігають швидкий період між сходом сонця і заходом сонця. Будь ласка, поважайте це релігійне свято, утримуючись від їжі, жувальної гумки, пиття або куріння в громадськості під час денного світла.

Не будь ...

 • Спробуйте нав'язати свої західні цінності в саудівському суспільстві. Не очікуйте, що життя буде таким самим, як і у вашій країні.

 • Фотографувати людей або будь-яку сферу національної безпеки, таких як аеропорти, військові об'єкти та нафтопереробні заводи.

Традиційний арабський етикет

У Саудівській Аравії, як і в інших місцях, переважають розмовні добрі звичаї і міркування для звичаїв та переконань інших людей. Самі Саудівська Аравія хороші, гумористичні, добрі та неформальні, як вони очікують інших.

Деякі пропозиції

Запам'ятайте і вкажіть правильне ім'я та телефонні номери вашої організації (роботодавця) або організації чоловіка (роботодавця). Знайте правильні імена, номери та місця розташування шкіл, які відвідують ваші діти.

Переконайтеся, що в разі виникнення надзвичайної ситуації у ваших дітей є ім'я та номер телефону вашого товару, номер телефону та довіреного сусіда. Це особливо важливо для файлу надзвичайної інформації у вашій дитячій школі.

Напруга в королівстві може бути як 110 В, так і 220 Вт. Знайте свою напругу та оберіть свою техніку відповідно. Ознайомтеся з різними типами обладнання, наприклад, у Королівстві є декілька різних типів відеомагнітофонів. Якщо у вас є комп'ютер, може знадобитися регулятор напруги. Надзвичайно рекомендується захист від перенапруги для комп'ютерів та іншого електронного обладнання.

Пам'ятай

Ви запрошений гість у Королівстві Саудівська Аравія. Ви не були змушені прийти сюди. Ви підпорядковуєтеся місцевим законам. Ваша сім'я розважливо усвідомлює відповідні закони та звичаї

Розташування

 • Dhahran

  617, Al Jawharah, Khobar, Dhahran 34754, , Dhahran

  Запитання