Keystone logo
© ©President University
President University

President University

President University

Введення

Про президентом університету

Де лідери завтрашнього дня Come Together

Президент університету є вищим навчальним закладом в Індонезії, яка була створена, щоб стати науково-дослідним центром в регіоні і встановити новий стандарт в індонезійському вищої освіти. Зокрема, університет готовий створити навчальний заклад, який буде готувати майбутніх лідерів промисловості та суспільства, даючи їм навички та досвід, необхідні, щоб досягти успіху після закінчення навчання.

За словами засновника президента університету, пан Setyono Djuandi Darmono, президент університету був побудований з двох причин; щоб стати науково-дослідний центр і встановити новий стандарт в індонезійській вищої освіти. Засновниками президента університету заклали фундамент і основу роботи для того, щоб президент університету буде розвиватися у великій навчальний заклад, де студенти з усіх куточків світу можуть отримати знання і розвинути в корисні, відповідальних громадян та майбутніх лідерів.

Розташування

Президент університету є стратегічно розташованих в парку Jababeka освіти в Кота-Jababeka, всього в 45 хвилинах їзди на захід від Джакарти, Індонезія.

Він оточений Jababeka Industrial Estate, один з найбільших інтегрованих промислових районів в Південно-Східній Азії, будинок 1700 багатонаціональних компаній з 30 країн тобто США, Канади, Німеччини, Франції, Великобританії, Нідерландів, Китаю, Японії, Кореї, Тайвань, Сінгапур, Малайзія, Австралія, в таких, як Unilever, Samsung, Mattel, ICI Paint, Kraft, серед інших, які можуть бути використані в якості «живого лабораторії» для наших студентів і викладачів з розробки практичних рішень для реальних компаній , а також служити в якості безмежного басейну можливостей для навчання інтернатура / на робочому місці для студентів.

Будучи відносно молодий університет з близько 4500 загального числа студентів на даний момент, не тільки класи, проведені англійською мовою, щоб прищепити глобальні перспективи і підвищення конкурентоспроможності, але президент університету також оснащений міжнародним стандартам навчального плану, який був підготовлений і розроблений всесвітньо -клас вчені. Це узгоджується з баченням університету, щоб стати університет світового класу, який виробляє лідерів в своїх областях і общинах

Зір

Щоб бути світового класу університет, який виробляє лідерів в своїх областях і громадах.

Місія

Для навчання майбутніх поколінь шляхом передачі навичок і знань для того, щоб побудувати характер і мудрість.

Історія

Концептуальний план президента університету вперше була сформульована в вересні 1997 р SD Darmono, президент директор PT Jababeka Tbk. і професор Дональд В. Вт, який був президентом університету Бонд, Квінсленд і проректора університету Curtin, Західна Австралія. Мета їх пропонованого університету було створення в навчальному закладі, яке підготує майбутніх керівників промисловості і суспільства, даючи їм навички та досвід, необхідні, щоб досягти успіху після закінчення навчання.

Університет офіційно почалася в 2001 році, пропонуючи бакалавра технічних наук. У той час, інститут був названий Інженерна школа заснована в Cikarang, Bekasi. На 16 квітня 2004 року Міністерство освіти надається президент університет офіційний статус повноцінного університету.

Хоча ще молодий університет, президент університету (PresUniv) з кожним роком зростає з величезною швидкістю. Є в даний час близько 4500 студентів, що навчаються президента університету з Індонезії, а також в багатьох інших країнах. Президент університету розширила свої пропозиції курсу і тепер пропонує 32 різних спеціальностей з предметів, починаючи від промислового виробництва до зв'язків з громадськістю.

Президент університету знаходиться в освіті парку Jababeka в Кота Jababeka, в оточенні Jababeka Industrial Estate з більш ніж 1500 національних, а також міжнародних компаній, таких як Unilever, Mattel, Samsung, Мулі, ICI Paints і ін. Це місце також дозволяє студентам скористатися світового класу, таких як гольф і Country Club Jababeka і президента Executive Club.

Партнерство

Президент університету сформував партнерські відносини з кращими західними і східними навчальних закладів. Назвати декілька:

 • KIIT університет, Індія
 • Університет Васеда, Японія, стипендії взяти ступінь магістра в галузі ІКТ
 • Вільям Angliss інститут, Австралія для програми готельного та туристичного менеджменту
 • Інститут Teknologi Бандунг (ITB), Індонезія ІКТ
 • Microsoft Індонезії, Indosat, M2 і Intel (МСП Центр по розширенню можливостей)
 • Міжнародний коледж Тихого океану, Нової Зеландії
 • Дикин університет, Австралія
 • ULSA, В'єтнам
 • Dong-A Університет, Південна Корея, за програмою обміну студентами
 • Сілла університет, Південна Корея
 • Лондонська школа комерції, Англія, для магістерської програми

Розташування

 • Bekasi

  President University Main Campus Jl. Ki Hajar Dewantara, Kota Jababeka Cikarang Baru, 17550, Bekasi

  Запитання