Portobello Institute of Education

Portobello Institute of Education

Portobello Institute of Education

Введення

Теплий прийом від директора коледжу

"Для багатьох, хто вирішив взяти на себе подальшу і вищу освіту або повернутися до навчання, це може бути дуже великим рішенням. Ми пишаємося тим, що підтримуємо всіх наших учнів, щоб розвивати свої академічні ноу-хау та підтримувати практичні компетенції, необхідні на робочих місцях. що ви будете шукати роботу ".

Інститут Портобелло був створений в 1981 році і побудований на плечах дуже чудових і натхненних людей. Інститут спочатку був створений Делією Ліонс і постійно його розвивав дочка Ребека Ліонс, ще одна перспективна і працьовита жінка.

Спадщина, бачення та цінності Делі продовжують залишатися частиною повсякденного життя в коледжі і є постійним нагадуванням через прагнення Ребеки постійно шукати нові можливості, забезпечуючи збереження етосу та якості, розроблених її матір'ю.

З 1993 року ми проводимо курси краси, макіяжу та моди в Інституті Портобелло, всі повністю акредитовані через органи, що нагороджують ITEC та QQI.

У 2005 році ми отримали гарантію якості Інституту разом з FETAC, радою з нагород подальших навчальних та навчальних курсів, і розпочали розробку та реалізацію низки програм на всіх кафедрах інституту.

У 2009 році ми отримали гарантію якості з HETAC, Радою з нагород вищої освіти та навчання, на отримання нашого вищого сертифіката з мистецтв у Монтессорі, а у 2012 році ми отримали акредитацію для підготовки бакалавра студій раннього дитинства в Лондонському університеті метрополій та успішно розвиваємо нові Поставки програми ступеня до 2018 року.

У 2012 році ми створили Центр сучасного довкілля з програмами, включаючи управління об'єктами, управління відходами та енергією, акредитовані через орган, що присуджує BIFM.

У 2014 році ми отримали акредитацію для підготовки лондонських університетів Metropolitan University (бакалавр) зі спортивних наук та фізичної культури та спортивної терапії. У 2018 році ми розробили ексклюзивні програми BSc з аналізу ефективності, фізичного виховання

Протягом багатьох років, коли в інституті розвивалися нові кафедри та курси, наша прихильність до якості, турботи про учнів, структурованого підходу до навчання та орієнтації на галузеві зв’язки завжди була важливою для того, що ми робимо.

Наші стратегічні альянси з галуззю дозволяють нашим студентам отримувати чудові можливості роботи та часто пропонувати роботу після завершення своїх програм. Нічого для нас не надто багато проблем, ми хочемо, щоб наші студенти мали успіх.

Місія коледжу полягає в тому, щоб зробити освіту доступною для всіх і підтримати тих, хто має мужність здійснити цей стрибок у нове і невідоме, і це головне для того, що ми робимо в Інституті Портобелло.

«Пам'ятайте, що успіх виглядає дуже різним для кожної людини. Ми заохочуємо наших студентів зосередитися на власній подорожі та насолоджуватися процесом навчання разом із нами ».

Деніз Флуд, директор коледжу


pasja1000 / Pixabay

123666_selfie-4521579_960_720.jpg

Наші цінності

Ми дбаємо

Існує сильний та спільний етос особистої турботи для всіх студентів, які приїжджають на навчання до Інституту Портобелло. Кожному школяреві особисто відомо їх ім’я, амбіції та їх цілі розуміються та цінуються в сприятливому середовищі.

Підтримка сміливості

Для багатьох студентів потрібна сміливість дотримуватися своєї пристрасті, і Портобелло був ідеальним вибором для тих, хто бажає вибрати конкретний маршрут із повною системою підтримки, щоб забезпечити учням досягнення найкращих навчальних цілей.

Викладачі з якості

Багато хто з репетиторів Інституту Портобелло давно працюють у коледжі, які всі знають і повністю вірять нашому принципу турботи. Наші викладачі надзвичайно сприймаються у власній галузі як практики, лідери та новатори.

Фокус на галузі

Навчаючись в Інституті Портобелло, студенти отримують можливість набути якісного досвіду роботи в обраному секторі, навчаючись, що в кінцевому підсумку може призвести до забезпечення робочих місць після закінчення курсів. Випускники дуже затребувані, і численні роботодавці шукають та заохочують зв'язки з коледжем та його випускниками.

Підтримка студентів

Наша філософія в Інституті Портобелло полягає в тому, щоб забезпечити підтримку кожного студента, щоб мати можливість досягти своїх найкращих результатів. Сюди входять невеликі розміри класів, тому учні будуть знати своїх однокласників, а їх вихователь знає їх. Учні можуть безкоштовно забронювати підтримку для одного репетитора, отримати доступ до служби підтримки з можливістю подати проекти завдань із зворотним зв'язком для вдосконалення, щоб подати найкращу остаточну версію.

Спеціальна команда програми та управління якістю повністю доступна, щоб допомогти студентам з будь-якими запитами та обговорити будь-які особисті проблеми. Ми тут, щоб заохотити та підтримати всіх студентів, щоб вони залишилися у навчальній дорозі та усвідомили своє особисте найкраще.

Вивчіть життєвий баланс

По всіх відділах ми підтримуємо учнів, які працюють розумнішими. Студенти, які досягли хорошого балансу між навчальним та життєвим життям, в кінцевому рахунку досягають більш академічного рівня. Час навчання, проведення часу з родиною, участь у захопленнях - це все важливо для підтримки позитивного балансу навчання та життя. Правильний баланс є важливим і допоможе максимально збільшити час, витрачений на навчання.

Віддача

В Інституті Портобелло ми розуміємо важливість повернення коштів, який ми створили під назвою «Dochas Leanai». Директор коледжу Деніз Флуд двічі на рік їздить до Індії та Білорусі з командою з близько 15 осіб, серед персоналу та студентів. Присвячена робота включає підготовку вчителів Монтессорі та створення Монтессорі-шкіл у районах нетрів у Пуні, Індія.

Благодійна організація також активно бере участь у навчанні в дитячому центрі порятунку та в невеликій школі для дітей з вадами слуху. Це передбачає навчання самозахисту в рамках проекту громади для молодих хлопців, таборів для спорту та мистецтв та ремесел у школі нетря в Пуні.

Розташування

  • Northside

    43 Dominick Street Lower, , Northside

Запитання