Pontificia Universidad Católica De Chile

Pontificia Universidad Católica De Chile

Pontificia Universidad Católica De Chile

Введення

Pontificia Universidad Católica de Chile прагне досягти досконалості у створенні та передачі знань, а також у наданні католицької освіти для підготовки людей до служіння Церкві та суспільству.

Ми постійно прагнемо забезпечити якість наших послуг, виконуючи нашу засновницьку місію. Ми дотримуємось суворих і суворих академічних стандартів та приймаємо найкращі міжнародні практики від провідних університетів світу.

Університет має чотири кампуси в Сантьяго та один у Вільярріці, на півдні Чилі. Кожен має свою особистість і пов’язаний з іншим моментом в історії університету.

Університет складається з 18 факультетів, які включають школи та інститути; міждисциплінарний інститут, програма UC College та кампус Вільярріка. Разом вони охоплюють усі галузі знань.

УК народився з місією запропонувати країні та її молоді особливу форму освіти, засновану на цінностях католицької церкви. Ми є інститутом державної служби та покликання, і своєю роботою ми створюємо активи, орієнтовані на те, щоб зробити Чилі кращою країною.

Розташування

  • Santiago Metropolitan Region

    Avenida Libertador Bernardo O'Higgins,340, , Santiago Metropolitan Region

    Запитання